Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

S motorizovaným bicyklom Phatmoto si užije extrémnu jazdu v teréne

S motorizovaným bicyklom Phatmoto si užije extrémnu jazdu v teréne
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
14. 3. 2019
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Nový bicykel Phatmoto Rover 79cc je charakteristický 4 taktným spaľovacím motorom s automatickou spojkou a robustným rámom s kolesami pre zvládnutie náročného terénu. Ide o dostupné riešenie, ktoré eliminuje komplikácie úprav bežných bicyklov na motorizované.

Hoci sú k dispozícii aj elektrické bicykle, niektorí ľudia hľadajú aj iné riešenia a svoj bicykel si radšej upravia na pohon so spaľovacím motorom. To si však vyžaduje určitú zručnosť a trpezlivosť a nie vždy takýto bicykel vyzerá k svetu. K dispozícii je však aj alternatíva v podobe vopred postaveného motorizovaného bicykla na zákazku Phatmoto Rover 79cc.

Plynový bicykel Phatmoto Rover 79cc

Ten môže byť poháňaný buď klasickým šliapaním do pedálov, s plnou pomocou spaľovacieho motora alebo hybridným kombinovaným pohonom, kedy motor asistuje pri šliapaní. Na rozdiel od mnohých súprav pre úpravu klasických bicyklov s 2 taktným motorom, ktoré vyžadujú intenzívne šliapanie, disponuje Phatmoto 4 taktným motorom s automatickou spojkou pre rýchle a ľahké jazdenie. Pohon je pritom zabudovaný do tradičného vzhľadu bicykla tak, aby diskrétne skryl palivovú nádrž.

Plynový bicykel Phatmoto Rover 79cc

Tento stroj dokáže na 3,79 litra paliva precestovať vzdialenosť až 160 kilometrov. Môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 40 km / h, čo pri jazde v teréne už predstavuje poriadny adrenalín. Tomu je prispôsobený aj robustný rám a terénne pneumatiky na kolesách bicykla.

Motorizovaný bicykel Phatmoto Rover 79cc je dostupný na predbežnú objednávku za 599 dolárov. Maloobchodná cena po skončení akcie bola stanovená na 1 499 dolárov. K dispozícii bude v žltej, červenej alebo v čiernej farbe.

Plynový bicykel Phatmoto Rover 79cc

Plynový bicykel Phatmoto Rover 79cc