Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG: Nové modely smartfónov strednej triedy

LG: Nové modely smartfónov strednej triedy
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
1. 4. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

LG Electronics spustila celosvetovú kampaň, v rámci ktorej predstaví nové modely smartfónov strednej triedy a ich predaj sa začína aj na Slovensku. Nové modely Magna, Spirit, Leon a Joy sme prvýkrát mohli uvidieť začiatkom marca na Svetovom mobilnom kongrese (MWC), kde upútal pozornosť mnohých spotrebiteľov svojím dômyselným dizajnom, optimalizovaným výkonom a nenáročným ovládaním.

Spoločnosť LG spojila v nových modeloch smartfónov prémiové dizajnové prvkami smartfónov značky LG so skúsenosťami spotrebiteľov a výsledkom je dokonalá rovnováha štýlu a užívateľskej jednoduchosti.

LG smartfóny Magna, Spirit, Leon a Joy

Model Spirit pohodlne vkĺzne do dlane a vyznačuje sa subtílnym displejom s polomerom zakrivenia 3 000 mm. Technológia dotykového displeja in-cell použitá v modeloch Spirit a Leon približuje snímky na obrazovke k prstom, čím zvyšuje citlivosť a zlepšuje priamu odozvu na dotyk.

Spoločnosť LG prevzala do nových modelov smartfónov funkcie obľúbené u spotrebiteľov - pôvodne určených pre prémiovú kategóriu smartfónov. Napríklad funkcia Gesture Shot zjednodušuje snímanie selfie vďaka možnosti spustiť trojsekundovú samospúšť gestom ruky.

LG smartfóny Magna, Spirit, Leon a Joy

Funkcia Glance View urýchli prístup používateľov k najdôležitejším informáciám, ako je napríklad čas, najnovšie správy alebo zmeškané hovory, jednoduchým potiahnutím prsta cez obrazovku smerom nadol, a to dokonca aj s vypnutým displejom.

„Dopyt spotrebiteľov rastie po smartfónoch v strednej kategórii kde môžu získať za rozumnú cenu model so zaujímavých dizajnom a funkciami,“ podotýka Marek Sojak, marketingový manažér spoločnosti LG Electronics ČR. „Naše najnovšie modely smartfónov strednej triedy sú určené pre nových aj skúsených spotrebiteľov, ktorí presne vedia, čo sa oplatí a hľadajú značkový produkt.“

LG smartfóny Magna, Spirit, Leon a Joy

Nové modely Spirit a Leon budú v predaji v dvoch verziách – 4G LTE a 3G u nasledovných operátorov:

Model Spirit 4G LTE bude dostupný u operátorov Orange Slovensko, Slovak Telekom a O2 Slovakia a jeho doporučená maloobchodná cena je 179 Eur.

Model Spirit bude dostupný len v NAY za 179 Eur.

Model Leon 4G LTE bude dostupný v O2 Slovakia za cenu 139 Eur.

Model Leon bude dostupný len u Orange Slovensko v priebehu apríla za cenu 125 Eur.

Pre modely Magna a Joy sú stanovené doporučené maloobchodné ceny nasledovne:

Magna 199 Eur a Joy 79 Eur.

LG smartfóny Magna, Spirit, Leon a Joy

(Zdroj: Tlačová správa LG)