Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Slovensko, GALAXY S5 je tu!

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
11. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Dnes, 11.apríla, sa v symbolickom čase o 11:11 spustil na Slovensku predaj dlho očakávaného smartfónu z dielne Samsungu – GALAXY S5. Odporúčaná suma je stanovená na 679 eur a k dispozícii je zatiaľ iba v dvoch farbách, v čiernej a bielej. Noví majitelia získajú aj slušný balík aplikácií a služieb, v celkovej hodnote až 300 eur.

Vo vybraných predajniach Samsung, v Bratislave a Košiciach, dokonca dostalo spolu prvých 60 zákazníkov i darček. A to nie hocijaký, ale smart hodinky Gear Fit (189 eur). V bratislavskej predajni, kde nechýbal náš redaktor Ľubo Straka, to vyzeralo poriadne rušno a pravdou je, že Gear Fit sa všetkým záujemcom neušiel. Počas prvých dvoch hodín sa ho totiž na Slovensku predalo vraj až 200 kusov a predbehli sme tak napríklad Česko.

V predajni Samsungu v Bratislave bolo dnes poriadne rušno

„Aby si spotrebitelia užili svoj nový smartfón Samsung GALAXY S5 skutočne naplno, rozhodli sme sa ho vybaviť rozmanitým obsahom z mnohých oblastí. Používatelia tak budú mať prehľad o aktuálnom dianí a na svoje si prídu aj fanúšikovia športu,“ sľubuje Jan Vaníček, Content Manager spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Jednoročné predplatné aplikácie Endomodo ocenia fanúšikovia športu (tréning a plán), pracovní profesionáli sa zase môžu potešiť 3-mesačnému prémiovému účtu v službe LinkedIn (vyhľadávanie profesionálnych kontaktov) a cloudové úložisko Dropbox disponujúce 50 GB úložným priestorom. K ďalším prémiovým aplikáciám a službám ešte patrí Bloomberg BusinessWeek+ (správy zo sveta obchodu, 1 rok zdarma), Wall Street Journal (finančné a svetové správy, ½ ročné predplatné), Skimble (mediálne tréningy, ½ ročné členstvo) a nechýba ani organizér Evernote (3 mesiace).