Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Ako sa odfotiť s fľaštičkou parfému?

Ako sa odfotiť  s fľaštičkou parfému?
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
21. 8. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

V Číne s tým problém nemajú - nedávnou novinkou tu bolo, že ženy a dievčatá začali nosiť svoje iPhony v obale, ktorý pripomína flakón parfému Chanel. Možno i tu sa inšpiroval výrobca Sony, pretože prináša novinku v podobe Cyber-shot fotoaparátu s vizážou parfému. Zatiaľ nie sú známe žiadne špecifikácie, no všetko by sme sa mali dozvedieť už zajtra na oficiálnom uvedení tohto zariadenia na trh.

Autoportréty, teda známe selfie hýbu svetom. Na sociálnych sieťach sa denne objavujú tisíce selfies, ktoré uverejňujú všetci od školákov až po najznámejšie celebrity či politikov. Ako sme už viackrát písali, výrobcovia elektroniky sa tomuto trendu vo viacerých prípadoch prispôsobujú a okrem fotoaparátov s vyklápacími displejmi vyrábajú i smartfóny s poriadne veľkým rozlíšením predného fotoaparátu.

                      Sony

V Číne to zašlo trochu ďalej. Nedávnou novinkou bolo, že ženy začali nosiť svoje iPhony v obale, ktorý pripomína flakón parfému Chanel. Možno i tu sa inšpiroval výrobca Sony, pretože prináša novinku v podobe Cyber-shot fotoaparátu s vizážou parfému. Zatiaľ nie sú známe žiadne špecifikácie, no všetko by sme sa mali dozvedieť už zajtra na oficiálnom uvedení tohto zariadenia na trh. Je však pravdepodobné, že tento „parfémik“ pôjde na odbyt.