Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

JBuds Frames pridajú akýmkoľvek okuliarom otvorené slúchadlá

Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
12. 1. 2021
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Zdá sa, že smerovaný otvorený zvuk je momentálne centrom pozornosti bezdrôtových nositeľných zariadení. Najnovšie sa pridala spoločnosť JLab Audio, ktorá vytvorila osobné slúchadlá, ktoré sa dajú pripojiť k akýmkoľvek slnečným alebo dioptrickým okuliarom.

Okuliare so zabudovanou audio technológiou nie sú ničím výnimočným, no nositeľné zariadenie JBuds Frames sa dá pripnúť na akékoľvek existujúce okuliare, takže používateľ môže naďalej používať svoje predpísané dioptrické okuliare alebo obľúbené slnečné okuliare.

JBuds Frames.

V každom komponente tohto nositeľného zariadenia je osadený 16,2 mm reproduktor a zvuk je smerovaný do uší používateľa takým spôsobom, že by ho ľudia v okolí nemali vôbec počuť. Tento dizajn tiež umožňuje používateľom zostať informovaní o tom, čo sa deje vo svete okolo nich, namiesto toho, aby boli odizolovaní pasívnym alebo aktívnym potlačením ruchov.

Jednotky podporujúce bezdrôtové pripojenie Bluetooth sú pripevnené k spánkom nositeľa. Vďaka technológii Dual Connect sa dajú používať spoločne alebo nezávisle a sú dodávané so silikónovými úchytkami pre bezpečné prichytenie. Čas prehrávania na jedno nabitie integrovanej batérie je údajne viac ako osem hodín.

JBuds Frames.

Odolnosť v kategórii IPX4 znamená, že sa dajú jednotky používať v rôznych poveternostných podmienkach. Každá z nich pritom váži 11,7 gramov. Tlačidlá na kryte slúžia na ovládanie prehrávania, prijímanie hovorov a nastavenie hlasitosti a ekvalizéra.

JBuds Frames, ktoré boli predstavené na CES 2021, sa začnú predávať začiatkom jari za cenu 49 dolárov.

JBuds Frames.