Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Ide o ozajstné smart hodinky od Huawei?

Ide o ozajstné smart hodinky od Huawei?
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
21. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa zjavila fotografia týchto smart hodiniek, ktorú pridal jeden zo zamestnancov. Okamžite sa rozprúdila debata o autenticite. Huawei totiž skutočne plánuje na MWC uviesť smart hodinky - a všetky podrobnosti sú zatiaľ záhadou.

Spoločnosť Huawei ešte žiadne svoje smart hodinky nepredstavila, no sú tu jedny, ktoré sa vraj práve s Huaweiom spájajú. Jeden zo zamestnancov v tejto spoločnosti totiž prihodil na čínsku sociálnu sieť Weibo uvedené obrázky, ktoré patria k tomuto článku a pri nich otázku: „Moja nová hračka. Páči sa vám táto farba?“. Spoločnosť Huawei totiž naozaj na Mobile World Congress 2014 plánuje uviesť smart hodinky. Takáto fotografia preto okamžite vzbudila špekulácie, že môže ísť práve o pripravovaný a utajovaný produkt. Okrem toho, snímka bola urobená zariadením „Glory X1“, čo by mohlo znamenať, že ide o MediaPad X1.

Údajné smart hodinky od Huawei

Mimochodom, načo komentovať dizajn „údajných smart Huawei hodiniek“? Ak to nie sú práve oni, možno ide teda len o pekný čínsky náramok s displejom. A so vzrastajúcimi špekuláciami musíme vystačiť až do MWC ešte pár dní...

UPDATE: Na MWC Huawei naozaj predstavil práve toto zariadenia ako svoj nový smart náramok TalkBand B1.