Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Novinka od HTC - Desire 8

Novinka od HTC - Desire 8
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
12. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Dátum uvedenia tejto novinky nie je jasný, rovnako ani viacero jej špecifikácií, no mal by to byť smartfón s uhlopriečkou 5,5 palca, BoomSound reproduktormi na aké sme u HTC zvyknutí a s beauty režimom v rámci autoportrétu.

HTC chystá novinky v rade Desire. Najnovším prírastkom má byť smartfón s displejom so síce neznámym rozlíšením, no s uhlopriečkou 5,5 palca, čo ho robí najväčším po Desire 700, spomedzi smartfónov HTC, ktoré nie sú priamo najväčšími ťahačmi svojej značky. HTC pri novom modeli upustilo od svojich známych UltraPixelov, kamera má preto 13 klasických mega pixelov na zadnej strane a 5 mpx v prednej časti. Predný fotoaparát si užijú všetci milovníci „selfie“ fotografií (autoportrétov), pretože obsahuje skrášľovací režim. Telo smartfónu by malo byť plastické a na výber bude viacero farebných odtieňov. Uplatnenie si našiel zase spôsob usporiadania reproduktorov, teda oba na prednej strane. Chýbajú však dotykové tlačidlá, aké poznáme u Androidov. Uvidíme, čo ich nahradí a ako sa s tým vývojári popasovali.

S uvedením tohto smartfónu je to záhadné, na obrázkoch sa zmieňuje 18.marec, no je pravdepodobné, že sa skôr predstaví na MWC 2014 v Barcelone. Nechajme sa prekvapiť.

UPDATE: 18.marec je dátum uvedenia v Číne, smartfón predstavili na MWC 2014.