Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

HTC: Event pripravený na 25. marec

HTC: Event pripravený na 25. marec
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
18. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Nové mobilné zariadenie od HTC by podľa viacerých informácií malo disponovať väčším displejom ako súčasná jednotka One a objaví sa tu i pomerne horúca novinka duálnych fotoaparátov (dual senzor camera). Ide o nový modul, ktorý obsahuje dva samostatné senzory s vlastným procesorom.

Kým LG a Huawei sa hrdo pýšia svojimi kúskami, ktoré ukážu oficiálne na Mobile World Congress v Barcelone o týždeň, iné spoločnosti si nechávajú svoje novinky na neskorší dátum. Napríklad také HTC. Vraví, že 25.marca sa máme tešiť na zariadenie, ktoré si pre nás ich vývojári prichystali. Pred rokom ohúrili HTC One, netrpezlivo sa preto čaká, čo si prichystali tento krát. Má to byť totiž ich ďalšie nosné zariadenie. So smartfónom pritom nechystajú žiadne turné, ale rovno simultánny event v Londýne a New Yorku!

Nové mobilné zariadenie by malo disponovať väčším displejom ako súčasná jednotka One a objaví sa tu i pomerne horúca novinka duálnych fotoaparátov (dual senzor camera). Ide o nový modul, ktorý obsahuje dva samostatné senzory s vlastným procesorom, ktoré simultánne zachytávajú objekt, teda obraz, no zároveň i hĺbku. Vďaka tejto kombinácii by sa mala dosiahnuť fotografia, akú by bežný fotoaparát nedokázal. Môžete tak napríklad spraviť makro detail a tiež držať v ostrosti i pozadie, či ho absolútne rozostriť – a to všetko po odfotení. Po ultrapixeloch a perfektne ostrom obraze na HTC One sa teda pravdepodobne dočkáme ďalšej zaujímavosti. V rámci operačného systému sa má predstaviť Android.