Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Tablety Lenovo sa postarajú o poriadny zvuk

Tablety Lenovo sa postarajú o poriadny zvuk
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
2. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Lenovo je tu so štyrmi tabletmi s operačným systémom Android a s vylepšenou kvalitou zvuku - Tab A7-50, A7-30, A8 a A10 sa nám teda predstavia s technológiou Dolby audio. Keď už sledovať film na menšej obrazovke, nech aspoň zvuk stojí za to!

Ak vás nezaujala ponuka Samsungu, skúste sa poobzerať po novinkách od čínskeho Lenova. Tento výrobca totiž prichádza s jedným zariadením navyše ako jeho kolega. Predstavuje tak štyri tablety založené na operačnom systéme Android a so zameraním na poriadny zvukový zážitok, teda s vylepšenou kvalitou zvuku. Tab A7-50, A7-30, A8 a A10 sa nám teda predstavia s technológiou Dolby audio – vraj keď už máte sledovať film na menšej obrazovke, nech aspoň zvuk stojí za to!

To, čo budú mať tablety ešte spoločné je to, že v nich nájdeme 4-jadrový procesor. Odlišnosť bude však v uhlopriečkach. Napriek všetkým parametrom je veľkosť obrazovky jedným z najdôležitejších používateľských kritérií, a tak Lenovo nenechalo nič na náhodu a ponúka štyri rozmery. A7-50 bude mať 7-palcový displej a HD rozlíšenie s 2-mpx fotoaparátom, A7-30 má rovnako 7 palcov a voliteľnú mobilnú podporu, A8 bude 8-palcové zariadenie a A10, ako asi tušíte, sa pochváli 10-palcovou obrazovkou. Tabletov sa dočkáme v druhom štvrťroku s tým, že ceny by sa mali pohybovať od 166 (A7-30) do 283 dolárov (A10).