Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Snap vám spraví reorganizáciu vreciek

Snap vám spraví reorganizáciu vreciek
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
22. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

"Chobotnica" zo slúchadiel vo vreckách nohavíc, či pokrčené bankovky - to všetko už môže byť minulosťou vďaka malému zariadeniu Snap, ktoré sa pripevní na smartfón. Vďaka klipsni sa potom naň dajú pripevniť práve spomínané "maličkosti", ktoré nosievame so sebou.

Odkedy je zvykom nosiť smartfón vo vrecku, pribudlo nám viacej starostí. Málokto ho totiž nosí bez slúchadiel. Ak ideme von a nepotrebujeme si brať tašku, máme okrem smartfónu a slúchadiel so sebou i peniaze či kreditku... a to už je riadna kopa vecí, ktoré tvoria v našich vreckách neporiadok. Na stránke Indiegogo, ktorá pomáha rozbiehajúcim sa projektom, je však jedno malé nenápadné zariadenie, ktoré pomôže organizácii vašej kabelky či spomínaných vreciek na nohaviciach.

Nazýva sa Snap a je široké asi 2,5 mm a hrubé asi 3 mm. Pripevníte ho na smartfón alebo kryt od smartfónu a špeciálnym systémom pootočenia a zakliknutia do drážok k nemu pripevníte buď klipsňu. Tá môže obsahovať buď držiak na úhľadné uloženie slúchadiel (Snap Earbud Wrap), alebo pásku držiacu peniaze či kreditnú kartu (Snap Wallet). Obe sa dajú predobjednať zatiaľ za 12 dolárov. Za vyvolávajúcu sumu 25 dolárov je tu však i športová páska na ruku, kam pripevníte smartfón počas behu, alebo dokonca i držiak na bicykel, kde si smartfón nájde uplatnenie ako navigácia. Ten je o 10 dolárov drahší. Za 40 dolárov je tu ešte i úchyt na sklo auta.