Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Podporili by ste Padcaster Mini?

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
7. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Po úspešnom uvedení Padcasteru sa tvorcovia rozhodli i pre uvedenie verzie pre iPad Mini. Na to však najskôr potrebujú podporu na Kickstarteri. Nový Padcaster Mini bude pozostávať z rámu, kam sa uchytí a v ňom rôzne otvory so závitmi pre ďalšie príslušenstvo, konzola pre 72mm a 58mm objektívy a tiež i na pripevnenie vášho DSLR.

Padcaster je zariadenie, ktoré bolo uvedené na trh minulý rok. Je to kovový rám pre iPad, ktorý umožňuje namontovať na iPad statív či rôzne odpružené zariadenia na spôsob steadycamu. K tomu sa ešte pripojí aj objektív a na svete je nová kamera na nakrúcanie študentského filmu – či ozajstnej reklamy alebo reportáže. Že načo je niečo také dobré? Tí, ktorí už neraz žmúrili do menších obrazoviek na kamerách či fotoaparátoch na to prídu hneď! Výhoda iPadu je práve v zobrazovacej ploche a tá je v teréne neoceniteľná. Nemusíte so sebou nosiť ďalšie externé monitory a určite sa odbremenia i vaše bicepsy.

Padcaster Mini je dobrou pomôckou pre filmárov v teréne

Po úspešnom uvedení Padcasteru sa tvorcovia rozhodli i pre uvedenie verzie pre iPad Mini. Na to však najskôr potrebujú podporu na Kickstarteri. Nový Padcaster Mini bude pozostávať z rámu, v ktorom sú rôzne otvory so závitmi pre ďalšie príslušenstvo (svetlo, mikrofón), konzola pre 72mm a 58mm objektívy a tiež i na pripevnenie vášho DSLR v prípade, že chcete kvalitnejšie video. V tom momente môžete z iPadu i streamovať, čo sa hodí nadšeným blogerom i žurnalistom. Tí ocenia využitie iPadu v tom prípade aj ako čítačku.

Uvedené video patrí k Padcasteru pre klasický iPad.