Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Korytnačka BIG Turtle Shell vám poriadne zahrá!

Korytnačka BIG Turtle Shell vám poriadne zahrá!
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
3. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Ako sám názov spoločnosti, či kreatívneho tímu vraví – Outdoor Tech je technika určená na vonkajšie použitie. Znamená to, že je omnoho odolnejšia ako jej obyčajnejší, interiéroví rivali. Okrem toho, i robustnejší, drsný dizajn vraví, že vonkajšie priestory sú jej naozaj blízke.

Outdoor Tech už vyskúšala šťastie na Kickstarteri (a uspela) so svojím reproduktorom Turtle Shell, ktorý sa spároval so smartfónom a dal sa napríklad pripevniť na bicykel. Teraz je tu však o niečo výkonnejší stroj s názvom BIG Turtle Shell, výkon sa zlepšil z pôvodných 96 na 110 decibelov. Reproduktor sa so smartfónom či tabletom spáruje vďaka rozhraniu Bluetooth 4.0 a funguje na vzdialenosť 9,1 m od zdroja hudby. Pri prijímaní hovoru ho môžete využiť aj ako mikrofón.

BIG Turtle Shell napíja smartfón i GoPro

Oceníte ho vonku najmä v momentoch, keď vám bude dochádzať batéria na smartfóne. BIG Turtle Shell totiž disponuje nabíjacím USB portom a batériou s kapacitou obrovských 7,800 mAh. Pre predstavu, mala by zvládnuť nabiť 4x za sebou iPhone alebo 6x akčnú kameru GoPro. Jeho hmotnosť je iba 1 kg a obsahuje držiak na zavesenie či prenos.