Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

All-Dock - údajne najrýchlejšia dokovacia stanica na nabíjanie

All-Dock - údajne najrýchlejšia dokovacia stanica na nabíjanie
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
24. 1. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

All-Dock prichádza v 3 variantoch, s dvoma pre nabíjanie 4 zariadení naraz a najväčšie obsahuje až 6 USB pripojení. Tvorcovia tvrdia, že All-Dock nabije smartfón na 80% za menej ako hodinu a to vďaka 2,400 mAh pohonu, ktorý prúdi do každého z USB portov.

Zariadenie s názvom All-Dock o sebe vyhlasuje, že je najrýchlejšia dokovacia stanica. To hneď upúta pozornosť, a tak sa treba na to pozrieť zblízka. All-Dock prichádza v 3 variantoch, s dvoma pre nabíjanie 4 zariadení naraz a najväčšie obsahuje až 6 USB pripojení. Prvý variant so 4 ukrytými USB portami má rozmery 220 x 113 x 61 mm, druhý variant má 220 x 142 x 61 mm. To znamená, že závisí na používateľovi, či chce mať každé zariadenie v samostatnej prepážke, alebo i dva smartfóny v jednej. Najväčšia dokovacia stanica má spomínaných 6 USB portov a rozmer 315 x 173 x 64 mm. Podľa veľkosti by sa tu teda mal bez problémov zmestiť i tablet vo vodorovnej polohe.

Vnútorné usporiadanie dokovacej stanice
Tvorcovia tvrdia, že All-Dock nabije smartfón na 80% za menej ako hodinu, a to vďaka 2,400 mAh pohonu, ktorý prúdi do každého z USB portov. Výhodou tejto dokovacej stanice môže byť to, že jej porty nie sú rozdelené na rôzne konektory, ale všetky majú USB port, do ktorého sa následne dá vložiť akýkoľvek kábel s potrebným konektorom. Tak je možné využiť All-Dock na akékoľvek zariadenie. Dokovacie stanice zaručujú to, že nebudete mať z káblov vedúcich energiu do zariadenia na stole či pod ním, ehm, chobotnicu.

All-Dock je vhodné pre všetky zariadenia

Na výber sú 3 farebné variácie – lesklá čierna, lesklá biela, či biznisové drevené prevedenie. Momentálne je možné podporiť vývojárov na známom Kickstarteri, kde sa dá pozrieťť i promo video.