Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Prvé oficiálne obrázky smartfónu od Amazonu

Prvé oficiálne obrázky smartfónu od Amazonu
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
1. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Prekvapenie z novinky občas pokazia predčasne zverejnené fotografie, no čo už narobíme - skrátka fotografie z pripravovaného smartfónu od Amazonu už kolujú na internete. Nový smartfón by mal obsahovať 6 kamier, podporovať ovládanie gestami i 3D efekty.

To, že Amazon chystá nový smartfón už nie je dávno novinkou. Pred časom sa však na internete objavili uniknuté fotografie a stránka BGR, ktorá ich zverejnila, zrejme pozná i niekoho, kto je veľmi blízko vývoju tohto smartfónu. Prišla totiž s informáciami, že nový Amazon smartfón bude od konkurencie líšiť prítomnosťou až šiestich kamier, bude podporovať 3D efekty a ovládanie gestami. Displej by mal mať uhlopriečku 4,7 palca s HD rozlíšením a vo vnútri má pracovať procesor Qualcomm Snapdragon s 2 GB pamäte RAM. Za operačný systém sa má predstaviť upravený Android a smartfón bude podporovať produkty Amazonu, ako napríklad čítačku e-kníh Kindle.

Amazon a jeho novinka

O pár dní neskôr je tu BGR opäť s ďalšou fotografiou – a tento raz už bez ochranného obalu, ktorý mierne skresľoval dojem z Amazon smartfónu. Stránka BGR sa zároveň dušuje, že ide o originálny obrázok pripravovaného, zatiaľ neohláseného zariadenia. Na ostatné detaily si musíme počkať do ďalšieho stretnutia BGR s tajným zdrojom, alebo do oficiálneho ohlásenia od samotnej spoločnosti Amazon.