Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Aplikácia Sygic Job Dispatch rieši všetko "za jazdy"

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
5. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Manažment pracovných síl patrí k základným a kľúčovým predpokladom úspechu spoločností. Aplikácia od Sygic - Job Dispatch prispieva do tejto oblasti a zvyšuje efektivitu spôsobu manažovania donáškových služieb, či iných dispečérsky fungujúcich poskytovateľov služieb.

Job Dispatch spája dispečerov počítač v kancelárii so smartfónom zamestnanca. Slúži na to totiž aplikácia, vďaka ktorej dispečer odosiela zadania a pracovné plány zamestnancom. To však nie je všetko, pretože táto aplikácia využíva práve reálny čas a terén – dispečer môže sledovať pohyb zamestnancov v reálnom čase na mape v aplikácii, a tak vie operatívne prideliť nasledujúcu zákazku či požiadavku najvhodnejšiemu kandidátovi. Keď má napríklad 3 zamestnancov v teréne a dostane zákazku, zadá ju tomu, kto je v danej chvíli najbližšie k jej cieľu. Môže tak „za jazdy“ upravovať trasy a požiadavky, čo má viesť k zníženiu nákladov a šetreniu času. Po skončení zákazky, respektíve po vykonaní práce, pošle zamestnanec dispečerovi podpísaný preberací protokol alebo fotografiu dokončenej práce. V prípade potreby sa využívajú i pokyny zo Sygic GPS Navigácie alebo i z Google Maps. 

Job Dispatch funguje na platforme Androidu. Sygic je, mimochodom, slovenská firma, ktorej sa podarilo celosvetovo preraziť a už roky patrí k lídrom v oblasti navigácií a GPS.