Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Prezrite si očakávané LG G Watch

Prezrite si očakávané LG G Watch
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
9. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Na hodinky od LG sa teší už nejeden priaznivec tejto značky - rozpráva sa totiž o nich už neuveriteľne dlho. Naposledy sa inteligentné hodinky LG spomínali v súvislosti s novou platformou Android Wear.

Operačný systém Android Wear už dostali do výbavy hodinky od Motoroly Moto 360. Teraz sme zase o krôčik bližšie v rámci spoznávania nových inteligentných hodiniek z Južnej Kórei. K dispozícii sú totiž viaceré fotografie, ktoré poslúžia na to, aby sme si domysleli, o čo asi tak pôjde. Hodinky neobsahujú žiadne tlačidlá, čiže celé ovládanie bude zrejme prebiehať na báze dotykového displeja.

Platforma Android Wear je však postavená i na ovládanie hlasom, čo môže napovedať, že dočkáme pravdepodobne i hlasovej kontroly. Podľa obrázku, kde sú vedľa seba LG G Watch spolu s Galaxy Gear od Samsungu, displej bude mať veľkosť asi tak 1,7 palca. Remienky sa budú dať meniť a séria pinov na zadnej strane našepkáva o spôsobe nabíjania. Hodinky by sme mali uvidieť najskôr vo Veľkej Británii, a to už v júli. Možno však odradia cenou, ktorá by mala byť okolo 220 eur. Dajme týmto hodinkám však ešte chvíľu času a určite sa čoskoro dostaneme k ďalším informáciám.

                LG G Watch