Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG G3 je už na ceste

LG G3 je už na ceste
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
6. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

LG G3 je určite jeden zo smartfónov, na ktoré napäto čaká svet mobilných zariadení i technológií a k takémuto populárnemu kúsku patria aj nejaké tie "paparazzi" fotografie či uniknuté informácie. Hoci sa ho dočkáme až v júli, čo-to je už známe, tak sa na to poďme trochu pozrieť.

Po smartfóne s označením G2 chystá LG nového nasledovníka. Pôjde, očakávane, o LG G3 a dočkať by sme sa ho mali oficiálne až v júli. Uniknutých informácií a fotografií však priamoúmerne pribúda s približujúcim sa dátumom, a tak vieme pár (údajných) informácií o novej vlajkovej lodi z Južnej Kórei. Malo by ísť o smartfón s uhlopriečkou 5,5 palca a QHD displejom s rozlíšením 2,560 x 1,440 pixelov a slušných 538 ppi. Zdroj z LG potvrdil, že G3 by mal mať dve verzie z hľadiska veľkosti pamäte RAM a úložného priestoru, a to 2 GB / 16 GB s alternatívou 3 GB / 32 GB. V oboch prípadoch sa však bude ešte pamäť dať rozšíriť o mikro SD kartu.

                                 LG G3 fotografia z GSM areny

Batéria má mať kapacitu 3,000 mAh, fotoaparát na zadnej strane má disponovať čipom s rozlíšením 13 mpx a vstavanou OIS+ stabilizáciou obrazu. A vzadu nebude chýbať ani staré známe tlačidlo na korekciu hlasitosti - i keď prešlo dizajnovou zmenou.