Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG G Watch: Displej, ktorý nespí

LG G Watch: Displej, ktorý nespí
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
22. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

LG zase ponúklo úsečné informácie o svojich pripravovaných G Watch - majú byť poriadne odolné a vhodné do outdoorových podmienok (odolnosť voči prachu i vode) a ich displej má byť stále zapnutý, teda kedykoľvek budete mať k dispozícii informácie o čase i zmeškaných hovoroch či e-mailoch.

Okrem operačného systému Android Wear a dizajnu poznáme už aj ďalšie podrobnosti dlho očakávaných hodiniek od LG s prívlastkom smart. LG totiž spustilo oficiálnu webstránku ohľadne svojho nového produktu. Vieme teda, že ich uvidíme v dvoch farebných prevedeniach – v tzv. „šampanskej zlatej“ a „oceľovo čiernej“. Po druhé, hodinky G Watch by mali byť vodotesné a odolné i voči prachu. LG vraví, že zvládnu outdoorové použitie, no mali by prežiť aj iné, tvrdé podmienky. Dá sa teda očakávať, že práve odolnosť bude jednou z hlavných priorít G Watch.

Zaujímavosťou môže byť displej, ktorý „nikdy nespí“, ako hlása slogan na plagáte. Kým iné inteligentné hodinky vyžadujú nejaké gesto alebo stlačenie tlačidla na aktiváciu displeja, G Watch by mali ostať stále aktívne. Môžu teda pôsobiť ako klasické ručičkové hodinky, na ktorých bol čas tiež vždy k dispozícii, kedykoľvek ste sa na zápästie pozreli.