Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Pitný režim na pracovisku v 4 podobách

Pitný režim na pracovisku v 4 podobách
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
25. 11. 2013
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Parker Hannifin - Divízia HZ prináša do kancelárií a na pracoviská nové automaty na pitnú vodu napájané priamo z vodovodného potrubia bez nutnosti meniť objemné vodné nádrže. K dispozícii sú 4 varianty, jeden z nich zvláda i čistenie vody pomocou reverznej osmózy.

Dajte zbohom výmene niekoľko litrových nádob na vodu do vodných automatov na pracovisku. Spoločnosť Parker Hannifin DHZ je tu s novými vodnými automatmi Water fountain, dokonca i s filtračnými systémami na prečistenie vody. Sú totiž napájané z vodovodného potrubia a môžeme tak hovoriť o dávkovačoch vody s priamym prívodom vody.

Vodný automat v 4 verziách od Parkeru

V hornej časti nenájdeme klasickú nádrž na vodu, 3 modely však obsahujú vnútorné zásobníky vody z nerezovej ocele. Intuitívne ovládanie zjednoduší a urýchli manipuláciu a vybrať si môžete zo 4 rôznych verzií – fontána bez nádržky s vodou (vhodná na minimálne čistenie a spotrebu vody), fontána so sýtenou vodou oxidom uhličitým, model s teplou i studenou vodou a tiež fontána so zabudovaným uhlíkovým filtrom vykonávajúca proces reverznej osmózy pre oblasti s menej kvalitnou vodou. Tento model obsahuje i UV lampu. A čo je dôležité, sú šetrné k životnému prostrediu a ich používanie je schválené na všetkých pracoviskách v krajinách Európy. Spoločnosť Parker Hannifin sa tiež postará o servisnú podporu používateľom.