Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Produktívne a kompaktné skenery Epson WorkForce DS-970 a DS-870

Produktívne a kompaktné skenery Epson WorkForce DS-970 a DS-870
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
4. 2. 2019
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Epson uviedla svoj najrýchlejší rad firemných dokumentových skenerov WorkForce DS-970 a DS-870. Ide o veľmi spoľahlivé zariadenia vhodné do prostredia s vysokou záťažou ako napríklad zdravotníctvo, právne odvetvie či finančníctvo.

Vďaka jednej z najvyšších rýchlostí snímania na trhu (85 str./min alebo 170 obr./min), vysokej kapacite automatického podávača dokumentov (100 hárkov) a pokročilým funkciám na spracúvanie úloh sú neoceniteľné pri vysokej pracovnej záťaži. Oba skenery majú nový farebný LCD panel, na jednoduchšiu obsluhu zariadenia a ovládanie úloh. Kombinácia zabudovaných senzorov a inovatívneho softvéru zvýši produktivitu a zlepší kvalitu obrazu.

Marcel Divín, Branch Office Manager v spoločnosti Epson CZ & SK, hovorí: „Špičkové skenovanie vyžaduje komplexné procesy snímania. Zákazníci skenujú veľké objemy citlivých obchodných dokumentov v prostrediach s vysokou záťažou. Vďaka pokročilým funkciám na spracúvanie úloh, ako je automatický režim podávania pre plynulé skenovanie, pomalý režim zaisťujúci presné snímanie náročných médií, nová funkcia detekcie nečistoty snímača varujúca obsluhu v prípade, že je naskenovaná snímka znehodnotená, a funkcia ultrazvukovej detekcie podania dvoch hárkov zabraňujúca strate dát, si môžu byť zákazníci istí, že vykonajú úlohy vždy efektívne.“

Skenery Epson WorkForce DS-870 a DS-970

Rýchle a odolné

Skenery sú vybavené rozhraním USB 3.0 pre rýchlejší prenos dát a vylepšený pracovný cyklus, preto používatelia môžu na modeli DS-970 skenovať až 9000 strán za deň a na modeli DS-870 až 7000 strán za deň.

Všestranné spracovanie dokumentov

Používatelia sa nemusia obávať rôznorodosti dokumentov, ktoré potrebujú nasnímať – oba skenery ponúkajú spracovanie najširšej škály médií od 27 g/m2 do 413 g/m2 zo všetkých produktov Epson a režim skenovania dlhého papiera až do 6096 mm. V prípade dokumentov, ktoré nie je možné skenovať pomocou automatického podávača, si zákazníci môžu vybrať z troch rôznych voliteľných plochých skenerov až do veľkosti A3.

Skenery Epson WorkForce DS-870 a DS-970

Voliteľný sieťový panel umožňuje zdieľať skenery DS-870 a DS-970 viacerými používateľmi a oddeleniami. Oba skenery majú softvér Document Capture Pro a softvér Epson Scan. Softvér Epson Scan je vybavený pokročilou technológiou spracovania obrazu, ako je tvorba prehľadávateľných PDF, pokročilé vynechanie farieb a automatické narovnanie obrazu. Epson Document Capture Pro 2.0 má funkciu vytvorenia profilu úlohy, ktorá umožňuje skenovať, ukladať a zdieľať informácie vo firme bez akejkoľvek námahy. Ponúka pokročilé funkcie na pomenovanie, separáciu a smerovanie dokumentov, ktoré uľahčujú skenovanie. Súbory je možné ukladať a zasielať vo formátoch PDF, JPEG, TIFF a mnohých ďalších.

Skenery WorkForce DS-870 a DS-970 budú dostupné od 1. februára 2019.

Skenery Epson WorkForce DS-870 a DS-970

(Zdroj: Tlačová správa Epson)

Podobné články