Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Prenosné zelené plátna Valera vo vás prebudia kreatívneho tvorcu

Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
13. 2. 2019
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Valera Screens predstavila inovatívne mobilné zelené plátna, ktoré sú určené pre tvorcov, aby mohli kdekoľvek vytvárať a editovať zaujímavé dynamické scény. Produktová rada bola vytvorená pre hráčov, streamerov, producentov, filmových tvorcov, firmy, školy a ďalších.

V dnešnej dobe narastá trend v tvorbe mobilného obsahu a rôzni tvorcovia a streameri hľadajú nové spôsoby ako zaujať svojich divákov. Spoločnosť Valera Screens sa im preto rozhodla podať pomocnú ruku v podobe novej série mobilných zelených plátien, ktoré im umožnia rozvíjať ďalej svoju kreativitu, a vďaka ktorým môžu dosiahnuť profesionálne vyzerajúci obsah v cenovo dostupnej hladine.

Výrobca prináša tri modely. Patrí sem mobilné zelené plátno Explorer, ktoré sa dodáva v troch veľkostiach a model Creator 95. Plátna majú vlastnú látku nazvanú ako Chromaboost, ktorá je odolná voči pokrčeniu, a ktorá zvyšuje efektivitu zeleného plátna aj v slabších svetelných podmienkach.

Mobilné zelené plátno Creator 95 od spoločnosti Valera Screens.

Model Explorer váži menej ako 3,6 kilogramu a dá sa nastaviť s orientáciou na šírku a na výšku. Rozloženie plátna so statívom trvá zhruba dve minúty. K dispozícii sú dve verzie, jedna s uhlopriečkou 70 palcov a druhá verzia má uhlopriečku zeleného plátna až 90 palcov. Prenosné zelené plátno Creator 95 je vysúvacie a jeho plocha s rozmermi 59 x 75 palcov sa dá rozložiť už za približne 10 sekúnd.

Mobilné zelené plátno Explorer s uhlopriečkou 70 palcov sa predáva za 99 dolárov, zatiaľ čo verzia s 90 palcovou uhlopriečkou má cenu 129 dolárov. Vysúvacie prenosné zelené plátno Creator 95 stojí 139 dolárov.

Tri modely mobilných zelených plátien Valera Screens.

Mobilné zelené plátno Explorer od spoločnosti Valera Screens.

Podobné články