Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

HP: Ďalší člen Elitnej domácnosti

HP: Ďalší člen Elitnej domácnosti
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
1. 10. 2013
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

EliteBook 840 G1 od HP si môže vziať na služobnú cestu každý business man. Je totiž odolný a stavaný na cesty. Operačný systém Windows 8 a procesor od Intelu, dokovací konektor, podpora LTE/4G siete, ľahká konštrukcia a kovová vizáž.

Hewlett Packard pridal do svojej elitnej triedy ďalšieho člena. Je ním EliteBook s označením 840 G1. Podľa slov výrobcov ide o zariadenie s tenkou a ľahkou konštrukciou, no zároveň luxusnou vizážou. Elitebook 840 je však stavaný na poriadnu záťaž, tiež je mimoriadne vhodný na cestovanie, nakoľko by mal byť skutočne odolným spolucestujúcim.

HP EliteBook 840 G1 je vhodný na cesty pre všetkých business manov

Čo sa však ukrýva pod týmto obalom? V tomto modeli sídli procesor Intel Core i7, ktorý zabezpečuje spolu s 8 GB pamäte RAM s taktom 2,1 GHz hladký chod zariadenia. Grafiku má na starosti tiež Intel, presnejšie HD Graphics 4400. Operačný systém Windows 8 sa bude určite dobré ovládať aj pomocou dotykového displeja so štandardným full HD, kamera zvládne nahrávanie či fotky v HD kvalite a okrem troch USB 3.0 portov tu nájdeme i displej port, VGA konektor, čítačku pamäťových kariet SD a tiež ethernet vstup. Elegantný tenučký dokovací konektor poteší rovnako ako fakt, že EliteBook podporuje už i 4G / LTE sieť.