Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

HP predstavuje all-in-one tlačiareň pre malé a stredné podniky

HP predstavuje all-in-one tlačiareň pre malé a stredné podniky
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
28. 9. 2016
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Aj v podnikaní záleží na prvom dojme, mnohé spoločnosti využívajú pre prvý kontakt so zákazníkmi a partnermi tlačové materiály či už brožúry, letáky alebo plagáty. Spoločnosť HP preto neustále vylepšuje svoje tlačiarne a tlačové technológie tak, aby čo najlepšie spĺňali požiadavky malých a stredných podnikov, ktoré potrebujú cenovo dostupné all-in-one riešenia pre tlač v rôznych veľkostiach.

OfficeJet Pro umožňuje obojstrannú tlač materiálov bez okrajov v širokom formáte 11x17 vďaka veľkému zásobníku papieru a vysoko kvalitným kazetám. Zároveň ide o funkčný kancelársky prístroj, ktorý umožňuje jednopriechodové obojstranné skenovanie, kopírovanie a faxovanie s 35 stránkovým automatickým podávačom (ADF) pre rôzne formáty papieru.

Veľká časť práce dnes prebieha na mobilných a dotykových zariadeniach. Pre čo najvyššiu produktivitu je možné s nimi tlačiareň bezdrôtovo prepojiť a tlačiť tak zo smartphonov, tabletov aj počítačov.

All-in-one tlačiareň HP OfficeJet Pro 7740

Používatelia môžu tlačiť zo zariadení iPhon a iPad pomocou technológie AirPrint, rovnako ako aj zo zariadení s operačným systémom Android, Windows 8/10 alebo Google Chrome spravidla bez potreby dodatočného nastavenia alebo inštalácie aplikácií. Toto riešenie je preto skvelé najmä pre hostí alebo návštevníkov, ktorí potrebujú využiť vašu tlačiareň.

V neposlednom rade OfficeJet Pro 7740 poskytuje HP JetAdvantage Private Print, cloudovú službu, ktorá umožňuje uchovávať citlivé dokumenty vo fronte a tlačiť iba v prípade fyzickej autentifikácie používateľa priamo pri tlačiarni. Vďaka tomu sú dôverné dokumenty chránené pred tým, aby sa dostali do nesprávnych rúk kolegov, ktorí používajú rovnakú tlačiareň a môžu náhodne zobrať aj cudzí výtlačok.

(Zdroj: Tlačová správa HP Inc.)