Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Spoločnosť HP uviedla novú generáciu počítačov HP ProBook 400

Spoločnosť HP uviedla novú generáciu počítačov HP ProBook 400
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
24. 12. 2018
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť HP predstavila novú generáciu počítačov HP ProBook 400, ktorá je určená predovšetkým pre dynamické firmy a mobilných profesionálov.

Malé a stredné firmy potrebujú technológie, ktoré im pomôžu ušetriť čas, zarobiť peniaze a vybudovať podnikanie. A zároveň im prinesú čo najvyššiu hodnotu za peniaze, čo ale neznamená iba najnižšiu cenu. Od kvalitného firemného notebooku sa očakáva, že bude naozajstným univerzálom a ponúkne výkon a dlhú výdrž batérie, zabezpečenie a konektivitu na firemnej úrovni, ale aj moderný dizajn.

Modely radu HP ProBook 400 G6 sú predovšetkým pracovné stroje, ktoré pomôžu profesionálnym používateľom byť produktívny v kancelárii aj na cestách a zároveň vychádzajú v ústrety firemným potrebám.

HP ProBook 430 G6

Nové modely HP ProBook 430 G6, HP ProBook 440 G6 a HP ProBook 450 G6 ponúkajú:

· Atraktívny ultratenký dizajn a precízne spracovanie: Preberajú koncept z ostatných stredných a prémiových firemných PC od HP: ultratenké šasi s ostrými líniami a čistými hranami v striebornom prevedení. Monitory s úzkymi rámčekmi ponúkajú optimálny obraz. Nový 180 ° kĺb umožňuje ploché rozloženie notebooku pre jednoduchšie zdieľanie obsahu a spoluprácu.

· Bezpečné a používateľsky konfigurovateľné funkcie: Široké spektrum bezpečnostných funkcií vrátane firmware ekosystému HP BIOSphere Gen4, ktorý automatizuje ochranu BIOS a ponúka jednoduché spravovanie. Nový pevný horný hliníkový kryt a rám klávesnice tiež z jedného kusu hliníka pre väčšiu odolnosť. Možnosti pripojenia, ktoré si používateľ môže prispôsobiť podľa svojich preferencií, vrátane zabudovaného modulu podporujúceho najnovší globálny 4G LTE štandard.

· Vysoký výkon a produktivita: Voliteľne s najnovším štvorjadrovým procesorom Intel Core ôsmej generácie či samostatnou grafikou NVIDIA GeForce. Výdrž batérie vás podrží pri útoku na deadline a multitaskingu. Vďaka technológii HP Fast Charge nabijete batériu až na 50 % len za 30 minút.

Nový rad notebookov HP ProBook 400 G6 sa bude na Slovensku predávať od februára 2019 za cenu začínajúcu od 559 eur.

HP ProBook 440 G6

HP ProBook 450 G6

(Zdroj: HP Inc.)

Podobné články