Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Epson: Nové modely tlačiarní pre formát A3+

Epson: Nové modely tlačiarní pre formát A3+
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
11. 6. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Epson prináša prvé tlačiarne s formátom A3+ so systémom atramentových nádržiek ITS vhodné pre domáce kancelárie, ale aj malé firmy a fotografov. Ide o modely L1300, ktorý je 4-farebný a model L1800 je až 6-farebný. Obe tlačiarne sa vyznačujú veľkým objemom tlače, no nízkymi nákladmi.

Nový rad tlačiarní so systémom atramentových nádržiek ITS sa rozšíril o dve novinky – L1300 (4-farebná tlačiareň) a L1800 (6-farebná tlačiareň). Obe tlačia formáty A3+ a vyznačujú sa tým, že i počas veľkého objemu tlače prinášajú pomerne nízke náklady. Hodia sa pre fotografov, reklamných agentúr či malých kancelárií. Vysokokapacitné atramentové nádržky umožnia používateľom udržať výdavky za tlač minimálne, zvýšia produktivitu a skrátia čakanie. Atramentové nádobky sú špeciálne a plne integrované súčasti tlačiarne. David Šedina, National Sales Manager pre Českú a Slovenskú republiku zo spoločnosti Epson Europe, vraví: „Model L1300 sľubuje rýchlu tlač a jednoduchú údržbu. Prináša cenovo výhodnú a bezproblémovú tlač reklamných materiálov, CAD výkresov, grafiky a správ, takže je ideálny pre podnikové kancelárie, maloobchody a vzdelávacie zariadenia. Model L1800 sa výborne hodí na tlač fotografií a farebných dokumentov pre domácnosti, kancelárie a profesionálnych fotografov, ktorí majú záujem o veľkoobjemovú tlač.“

Obe novinky spĺňajú podmienky programu Energy Star a je k nim záruka na 12 mesiacov alebo 30 000 strán. Model L1300 má výťažnosť až 7 100 strán pri čiernobielej a 5 700 strán pri farebnej tlači, zatiaľ čo model L1800 vytlačí až 1 500 farebných fotografií bez toho, aby bolo nutné doplniť atrament. Obidve tlačiarne budú dostupné od júla 2014.