Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Motorola opäť tvorí históriu a ako prvá prináša 5G konektivitu

Motorola opäť tvorí históriu a ako prvá prináša 5G konektivitu
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
9. 4. 2019
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Motorola vytvorila odvetvie mobilnej komunikácie, tak ako ho dnes poznáme, pričom vynašla väčšinu protokolov a technológií, vďaka ktorým je všetko možné, vrátane prvého mobilného telefónu, vysielacej centrály a všetkého medzi tým. S priekopníckym duchom Motorola opäť tvorí históriu ako prvý výrobca, ktorý pripája mobilných používateľov na sieť 5G.

3.apríla 2019, sa moto z3 kombinovaný s 5G moto módom stal prvým, komerčne dostupným, smartfónom na pripojenie k 5G potom, čo Verizon spustil svoju širokopásmovú 5G Ultra sieť. 46 rokov po tom, čo bola Motorola DynaTAC 8000X použitá na svetovo prvý hovor z mobilného telefónu, majú spotrebitelia prostredníctvom moto z3 a 5G moto módu prístup k prvej komerčnej 5G sieti.

Tak ako Motorola DynaTAC 8000X v roku 1973 spôsobila revolúciu v mobilnej komunikácii, 5G premení mobilnú technológiu tak ako ju poznáme. Poskytne nižšiu latenciu, vyššiu šírku pásma a rýchlosti, ktoré sú 10-krát rýchlejšie ako existujúca bezdrôtová technológia, 5G siete posilnia mobilnú konektivitu a radikálne vylepšia zážitok z používania smartfónov.

Jednoduchým zaklapnutím 5G moto módu, môžu používatelia pripojiť svoje moto z3 k sieti 5G od Verizon a užívať si rýchlejší a hladší zážitok z používania smartfónu. Je poháňaný modemom Qualcomm Snapdragon X50 5G a vybavený anténovými modulmi QTM052 mmWave. 5G moto mód využíva Motorola moto mód platformu na pripojenie moto z3 užívateľov k 5G sieti bez nutnosti zakúpenia nového smartfónu. Neprerušený živý prenos v 4K, video chat, hranie a VR zážitky bez trhania a doteraz najrýchlejšie rýchlosti sťahovania sú iba začiatkom toho, čo môžete robiť s moto z3 a 5G moto módom spolu so širokopásmovou sieťou Verizon 5G Ultra.

Pripojte moto z3 a 5G moto mód k širokopásmovej sieti Verizon 5G Ultra a možnosti sú nekonečné.

Dostupnosť a cena

Pre zakúpenie 5G moto módu, navštívte verizonwireless.com/5g/phones.

Ilustračné foto (Zdroj: Motorola).

(Zdroj: Tlačová správa Motorola)

Podobné články