Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Prvý smartfón na svete s až štyrmi fotoaparátmi na zadnej strane

Prvý smartfón na svete s až štyrmi fotoaparátmi na zadnej strane
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
11. 10. 2018
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Samsung Electronics dnes predstavila smartfón Galaxy A9, ktorý je určený pre tých, ktorí radi objavujú, zachytávajú okamihy a zdieľajú ich tak, ako ich sami vidia. Priekopnícky smartfón Galaxy A9 je ako prvý na svete vybavený štyrmi zadnými fotoaparátmi a je doslova nabitý funkciami, ktoré vám umožnia prežiť každý deň naplno.

Na Slovensku bude nový smartfón Galaxy A9 k dispozícii v čiernej farbe exkluzívne u mobilného operátora Orange a v špeciálnej gradientnej modrej (Lemonade Blue) farbe v značkových predajniach Samsung. Odporúčaná maloobchodná cena modelu Galaxy A9 bude 579 € a v predaji bude od polovice novembra.

Smartfón Galaxy A9 je šitý na mieru tým, ktorí vedia, čo chcú, a neváhajú za svojim cieľom ísť. Či už ide o tvorbu akčného selfíčka, či dokonalej panorámy, je Galaxy A9 dokonalým spoločníkom pre zachytenie a zdieľanie každodenných dobrodružstiev bez ohľadu na to, kam vás život zavanie.

Vo vzrušujúcom a prepojenom svete, v ktorom je možné okamihy a spomienky počnúc od tých každodenných až po tie, ktoré nás stretávajú len jedenkrát za život, zachytiť a okamžite zdieľať, sa pre spotrebiteľov stáva smartfón niečím viac než len jednoduchým telefónom. Práve preto je Galaxy A9 nabitý tými najnovšími inováciami, ktoré Samsung v oblasti fotoaparátov ponúka. Tie spotrebiteľom umožňujú dosiahnuť a zažiť viac a vyťažiť maximum z príležitostí, ktoré prináša každý deň.

Samsung Galaxy A9.

Štyri inovatívne fotoaparáty na zadnej strane prístroja

 

Galaxy A9 vám umožňuje jednoducho robiť dynamické a krásne fotografie. Vďaka štyrom objektívom môžete popustiť uzdu svojej kreativite a robiť, vytvárať a zdielať úchvatné snímky.

• Nenechajte sa obmedzovať žiadnymi kompromismi a využite dvojnásobný optický zoom pre tvorbu neuveriteľne detailných záberov aj zo značnej vzdialenosti.

• S ultraširokouhlým objektívom môžete zachytávať svet do najmenších podrobností a bez akýchkoľvek obmedzení a s pomocou funkcie optimalizácie scény budete fotografovať ako profesionál. Vďaka technológii rozpoznania scény s využitím umelej inteligencie je fotoaparát teraz inteligentnejší a je schopný okamžite rozpoznať fotografovaný objekt a zodpovedajúcim spôsobom prispôsobiť nastavenie pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku.

• Svoju kreativitu môžete vyjadriť pomocou objektívu so selektívnou hĺbkou ostrosti, ktorý vám dáva možnosť ručne nastavovať hĺbku ostrosti fotografií a zamerať sa na fotografovaný objekt, a tvoriť tak nádherné, profesionálne vyzerajúce snímky.

• S 24Mpx hlavným objektívom telefónu Galaxy A9 dokážete kedykoľvek v priebehu dňa urobiť nádherné, jasné a zreteľné snímky, a to ako v ostrom svetle, tak aj za nepriaznivých svetelných podmienok.

Samsung Galaxy A9.

Výkonné nové funkcie s výnimočnou celodennou výdržou

 

Spoľahlivá batéria telefónu Galaxy A9 s kapacitou 3 800 mAh a dlhou výdržou vám umožní žiť bez obmedzení a užívať si špičkový výkon po celý deň. Vďaka 128GB internému úložisku smartfónu Galaxy A9, ktoré je možné rozšíriť pomocou SD karty až o ďalších 512 GB, môžete teraz fotografovať všetko bez akýchkoľvek obmedzení, môžete viac ukladať a menej mazať.

Smartfón Galaxy A9 bol navrhnutý tak, aby vám spríjemnil život, a je preto vybavený digitálnym asistentom Bixby a službou Samsung Health, a môžete využiť mnohé výhody, ktoré Galaxy A9 ponúka, vrátane funkcie App Pair.

Samsung Galaxy A9.

Prvotriedny dizajn

 

Smartfón Galaxy A9 vychádza z tradície prvotriedneho dizajnu spoločnosti Samsung a je navrhnutý v troch jedinečných farbách – čiernej Caviar Black, modrej Lemonade Blue a ružovej Bubblegum Pink (pozn.: ružová farba nie je v ČR a SR dostupná) s elegantným a ergonomickým dizajnom, vďaka ktorému padne do jednej ruky, a je vybavený zaobleným 3D sklom pre vysoko kvalitné pohodlné uchopenie.

Samsung Galaxy A9.

(Zdroj: Tlačová správa Samsung)

Podobné články