Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Prichádza hravý smartfón Motorola Moto Z3 Play

Prichádza hravý smartfón Motorola Moto Z3 Play
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
7. 6. 2018
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

V súčasnosti je na trhu množstvo prémiových smartfónov, no veľa používateľov má problém nájsť ten pravý, ktorý má všetky požadované funkcie a zároveň je pre nich aj dostupný. Spoločnosť Motorola sa preto tomu rozhodla čeliť s novým smartfónom Moto Z3 Play, ktorý pokračuje v dedičstve Moto Z pridaním pokročilejšieho bezrámového displeja do sofistikovaného Motorola dizajnu a pridáva umelú inteligenciu na dosah ruky s dvojitými inteligentnými kamerami so snímaním hĺbky a inteligentnejšími kontextovými výpočtami. Je to vysokokvalitné a prémiové mobilné prostredie prístupné všetkým, obsahujúce dôležité funkcie, ktoré treba mať a s možnosťou prekračovať každodenné využitie s Moto Mods.

Urobte viac s moto mods

 

Váš mobilný zážitok sa nekončí s vaším telefónom. To je dôvod, prečo Moto Z a Moto Mods prekonávajú obmedzenia bežných smartfónov a poskytujú vám pokročilé funkcie v okamihu. Modulárna technológia transformuje váš Moto Z3 Play do mobilného zážitku, ktorý vám umožní preskúmať vaše vášne. Tlačte Polaroid fotky v sekundách priamo z vášho telefónu, kdekoľvek premietajte na 70” obrazovku alebo klepnite na osobného asistenta pre hudbu, správy, otázky a ďalšie. Jednoducho povedané, rodina Moto Z robí to, čo žiaden iný smartfón nemôže. Vďaka spätnej kompatibilite, všetky vaše obľúbené Moto Mods pracujú s vaším novým Moto Z3 Play.

Navrhnutý pre vás, s bezrámovým sledovaním

 

Motorola navrhla Moto Z3 Play s ohľadom na vaše potreby. Je vyrobený výhradne z Corning Gorilla Glass a ľahkého kvalitného hliníka s vysokou pevnosťou. Pozrite si viac – a rolujte menej - s o 13 percent väčšou plochou obrazovky a väčšou hustotou pixelov na palec ako pri predchádzajúcej generácii s rovnakými rozmermi produktu. 6-palcový Full HD Super AMOLED displej a pomer strán 18:9 vám umožňujú bezrámové sledovania pre vyhľadávanie novej šou alebo sledovanie vášho obľúbeného blogu. Výrobca chcel dostať z obrazovky viac a tak presunul snímač odltačkov prstov na stranu, no ponechal jednoduchý navigačný panel založený na gestách na spodnej strane.

Smartfón Motorola Moto Z3 Play.

Inteligentnejšia skúsenosť s kamerou

 

Zachyťte brilantné, ostré fotografie, dokonca aj počas zamračených dní alebo v interiéri, s duálnymi 12 MP a 5 MP kamerami, prvými pri Moto Z Play. Buďte kreatívni s inteligentnými AI kamerami s hĺbkovým snímaním a novými fotografickými funkciami, ktoré zahŕňajú Cinemagraphs. So zabudovanými Google Lens prináša inteligentná kamera Moto Z3 Play umelú inteligenciu do popredia a ukazuje viac ako je možné sledovať voľným okom s funkciami vyhľadávania každodenných objektov, kopírovania a prekladania textu a poskytovania ďalších informácií o pamiatkach. Cinemagraphs pridávajú zábavnú a kreatívnu príchuť pre vaše fotografie zastavením momentu vo videu, pričom časť záberu ostáva animovaná – unikátna kombinácia videa a fotografie. A pre perfektnú selfie, všetko, čo potrebujete spraviť, je voľba portrétového módu a vylepšená 8MP predná kamera Moto Z3 Play sa postará o zvyšok.

Výkon, ktorý potrebujete

 

Moto Z3 Play je pripravený na to, čo vám prináša deň s o 30 percent rýchlejším procesorom Snapdragon 636 a batériou s dlhou výdržou – až 40 hodín kombinovanej výdrže batérie po pripojení Moto Power Pack módu. Vždy sa rozprávate s Alexou? Moto Z3 Play zaručuje, že váš hlasový asistent je bezchybný – dokonca aj v režime spánku - so štyrmi mikrofónmi a prirodzenému spracovaniu jazykov s nízkym odberom energie. Taktiež sa optimalizuje hlasový vstup pre vyššiu presnosť a spoľahlivosť ovládania hlasu.

Smartfón Motorola Moto Z3 Play.

Moto Experiences

 

Moto Z3 Play prichádza so všetkými intuitívnymi Moto Experiences, ktoré máte radi, vrátane Moto Display a Moto Actions. Umožňujú vám ľahký prístup k užitočným funkciám telefónu v správnom čase. Predtým ako idete spať, nočný displej automaticky nastaví vašu obrazovku do teplejších tónov, aby sa vám lepšie zaspávalo. Potrebujete urobiť fotku? Jedoducho zatočte zápästím, aby ste zapli fotoaparát. Potrebujete svetlo navyše? Zapnite baterku jednoduchým potrasením. Vytvorte snímku obrazovky pomocou funkcie rýchleho snímania obrazovky s jednoduchým gestom s tromi prstami.

Balíky, ktoré pre vás pracujú

 

Prispôsobenie vášho smartfónu tak, aby zodpovedalo vašim túžbam a potrebám, je prístupnejšie vďaka Moto Z3 Play + Moto Mod balíkom. Či už hľadáte väčšiu silu alebo zábavu na cestách, Moto Mod balíky vám vyhovejú.

Smartfón Motorola Moto Z3 Play.

(Zdroj: Tlačová správa Motorola)