Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Apple Watch: Nový zlatý športový model a aktualizácia OS 2

Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
10. 9. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Inteligentné hodinky Apple Watch dostanú niekoľko nových štýlov zobrazenia ciferníka, rozšírené možnosti výberu remienkov a aktualizáciu pre operačný systém Watch. Spoločnosť Apple oznámila počas svojej prezentácie pripravovanú aktualizáciu operačného systému OS 2, ktorý bude dostupný od 16. septembra.

Aktualizácia prinesie natívnu podporu pre aplikácie od tretích strán, ktoré prinášajú notifikácie či iné aplikácie pre hodinky Apple Watch, rovnako ako zlepšenie výkonu. Podľa CEO Apple Tima Cooka je dostupných už teraz viac ako 10,000 aplikácií.

Apple Watch, Apple, OS2, aktualizácia, aplikácia, technológie, novinky

Spoločnosť oznámila partnerstvo s výrobcom luxusných hodiniek Hermes a spolu sa chystajú zaviesť niekoľko špeciálnych edícii modelov Apple Watch. Koženné remienky a špeciálne ciferníky sa budú niesť v duchu značky Hermes.

Apple Watch, Apple, OS2, aktualizácia, aplikácia, technológie, novinky

Apple zároveň predstavil nové športové hodinky s úpravou zo zlata a ružového zlata. Jesennú kolekciu doplnia rôzne farebné remienky. Nové modely športových hodiniek sú už teraz k dispozícii v 24-roch krajinách sveta a aktualizácia OS 2 je naplánovaná na 16. september.

Apple Watch, Apple, OS2, aktualizácia, aplikácia, technológie, novinky