Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

3D nechty v najrôznejších variáciách

3D nechty v najrôznejších variáciách
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
25. 1. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Dve ženy, dizajnérky Sarah C.Awad a Dhemerae Ford, si ako prvé uchmatli v rámci 3D tlače výsadu tvorenia umelých nechtov. Inšpirovali sa výhodami domáckej laserovej 3D tlačiarne a začali tlačiť vlastné 3D nechty.

Keď sa v jednej vete spomenie „laser“ a „krása“, väčšina žien si hneď predstaví zrejme nejaký chirurgický zákrok. Ide však o oveľa menší zásah do beauty oblasti, i keď rozhodne zaujal pozornosť hneď po celom svete. Dve ženy, dizajnérky Sarah C.Awad a Dhemerae Ford, si ako prvé uchmatli v rámci 3D tlače výsadu tvorenia umelých nechtov. Inšpirovali sa výhodami domáckej laserovej 3D tlačiarne a začali tlačiť vlastné 3D nechty.

3D tlač nechtov podľa priania

A skutočne ide o 3-rozmerné nechty, pretože to nie sú obyčajné akrylové nechty. Tieto majú najrôznejšie tvary. Máte chuť na nechty s Lego tematikou? Alebo ste skôr temnejší gotický typ? V tom prípade sa nechajte inšpirovať extra dlhými, perforovanými špicatými nechtami – a to rovno i v kombinácii dvoch farieb. Dizajnérky predviedli svoju novú beauty technológiu v Múzeu umenia a dizajnu v New Yorku. Ich nechty pod značkou The Laser Girls sa čoskoro budú dať kúpiť na ich Shapeways shop web stránke.

Laser Girls a ich 10 kúskov na vaše nechty