Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Classic Arcade WristWatch: Retro skrinka na zápästí

Classic Arcade WristWatch: Retro skrinka na zápästí
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
17. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Zaujímavé hodinky na spôsob počítaču v herni pochádzajú z dielne Think Geek a majú byť spomienkou na zašlé hry s vesmírnymi loďami. Rozhodne nie sú "smart", no potešia všetkých fanúšikov hry Galactic Defence.

Hodinky, ktoré preberajú vaše emaily, zariadenia na ruku merajúce telesnú aktivitu či kvalitu spánku... Poviete si – dobre... No aj tak si povzdychnete za starými dobrými videohrami 90.rokov či rôznych starých hracích konzol, s láskou spomínate na mechanické tlačidlá a nie ste príliš stotožnení s dotykovými displejmi. Výrobcovia teda pre vás spravili obrovskú výnimku a do hodiniek Classic Arcade WristWatch dali poriadny kus retra.

Classic Arcade WristWatch sú poriadne retro hodinky

Ich vizáž pripomína skôr miniatúrny hrací automat na zápästí a čas zobrazujú analógovým spôsobom. Pohyb ručičiek však nahrádza pohyb asteroidov (minúty a hodiny) a malá vesmírna loď (sekundová ručička). Tlačidlo s „Fire button“ (niečo ako „páľ!“) rozžiari červený indikátor číselníka hodiniek a vydajú krátke „herné“ pípnutie. Batéria má životnosť jeden rok a hodinky sú spomienkou na hru Galactic Defence. Dočkáme sa ich v marci za cenu asi 60 amerických dolárov.