Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

MWC 2014: Vieme, prečo má TalkBand hrubý displej!

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
28. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Huawei na MWC predstavil svoj nový smart náramok TalkBand B1, ktorý vlastní flexibilný displej s uhlopriečkou 1,4 palca vybavený technológiou OLED. Diskrétne sa na ňom zjaví prichádzajúci hovor, čas, pripojenie, či počet prejdených krokov, spálené kalórie. Má teda všetky atribúty fitness náramku. No prečo je taký hrubý? Je totiž odnímateľný!

Potvrdené. Obrázok, ktorý sa objavil na sociálnych sieťach skutočne BOL snímkom nového smart náramku od Huaweiu. Pravdu povediac, všetkých trochu zmiatol a odradil vtedy dizajn – zvláštne vypuknutý displej, krikľavá farba – mienkotvorné denníky doslova písali, že ak o nie je smart náramok od Huawei, potom to bude zrejme len decká hračka z cereálií. Teraz je však jasné, prečo má nezvyčajné tvary.

Displej s uhlopriečkou 1,4 palca je flexibilný a vybavený technológiou OLED. Diskrétne sa na ňom zjaví prichádzajúci hovor, čas, pripojenie, či počet prejdených krokov, spálené kalórie. Má teda všetky atribúty fitness náramku. No prečo je taký hrubý? Je totiž odnímateľný – a slúži ako hands-free! So „základňou“ náramku je displej/hands-free prepojený vďaka Bluetooth a s vaším smartfónom sa prepojí cez NFC. Obsahuje batériu s kapacitou 90 mAh, ktorá sľubuje 6 dní prevádzky. Prvý smart náramok, či hodinky, od Huawei teda nie sú iba do počtu, ale prichádzajú so skutočnou inováciou. Ocenia ju najmä vodiči, či manažéri. Svoje hands-free im vždy bezpečne odpočíva na ruke.

Plánovaná cena je 99 dolárov a v Číne sa začne predávať už v marci. 

V ilustračnom videu je náramok uvádzaný k zariadeniu MediaPad X1, ktoré Huawei tiež predstavil na MWC 2014.