Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Telekom rozširuje možnosti používateľa vďaka novej aplikácii

Telekom rozširuje možnosti používateľa vďaka novej aplikácii
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
29. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Telekom si pripravila pre svojich zákazníkov vynovenú verziu svojej bezplatnej mobilnej aplikácie. Tá sa doteraz dočkala už viac ako 130,000 aktivovaní. V novej verzii sa dočkajú nových funkcií, vďaka ktorým sa môžu informovať priamo cez smartfón o svojej aktuálnej spotrebe, rovnako ako aj využívať nové služby, ku ktorým patrí výpis volaní, platba faktúry a dobitie kreditu priamo cez smartfón, ale aj rodičovské služby.

Nová verzia prináša zákazníkom samozrejme nové funkcie, vďaka ktorým je možné priamo cez smartfón informovať o svojej aktuálnej spotrebe, ale aj využívať nové služby. Sem patrí podrobný výpis volaní, platba faktúry, rovnako i dobitie kreditu priamo cez smartfón. Nechýbajú ani rodičovské služby, v ktorých aplikácia automaticky načíta spravované Easy karty a umožní okamžite zistiť stav kreditu dieťaťa, dobiť mu ho z paušálu alebo z platobnej karty.

Aplikácia telekom A

Novinkou je aj aktuálna kalkulačka nedávno predstaveného produktového portfólia Chytrej ponuky. Používateľ tak môže teraz okrem prezerania svojej fakturačnej histórie aj platiť faktúry z mobilného zariadenia. Dá sa tak vyriešiť aj nedostatok kreditu na Easy karte, pretože vďaka aplikácii sa dá dobiť cez platobnú kartu alebo paušál v sume od 7 do 50 €.

      Aplikácia Telekom B Telekom C

Všetci používatelia, ktorí majú aktivovanú službu Podrobný výpis v elektronickej forme, si ho môže po novom prezerať aj v mobilnej aplikácii. Pre pohodlné prezeranie výpisu v mobilnom rozhraní nechýba vyhľadávanie podľa telefónneho čísla a filter. Ten umožňuje prezeranie podrobného výpisu podľa volaní alebo typu prevádzky ako sú napríklad dátové prenosy, hovory či SMS.

Novú aplikáciu si používateľ môže stiahnuť z Google Play alebo iTunes Store (čaká na schválenie), kde sa dá aktualizovať aj pôvodná verzia.