Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Family Locator vám povie, kde sa vaše deti nachádzajú

Family Locator vám povie, kde sa vaše deti nachádzajú
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
30. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Sygic je tu s novou, natívnou verziou aplikácie, ktorá určuje polohu členov vašej rodiny. Nazýva sa Family Locator a je určená pre platformy iOS aj Android. Používatelia tu nájdu nové funkcie a je tu možnosť nastavenia notifikácií na určité zóny.

Spoločnosť Sygic, ktorú preslávili najmä navigácie, predstavuje novinku – natívnu verziu aplikácie Family Locator, ktorá funguje na platformách Android aj iOS. Family Locator je tak teraz dizajnovo vynovenejšia a intuitívnejšia. Obsahuje nové, elegantnejšie používateľské rozhranie a sprostredkúva kontakt s príbuznými omnoho rýchlejšie. Používatelia tu nájdu nové funkcie a je tu možnosť nastavenia notifikácií na určité zóny – tie ich informujú o tom, ak niektoré z detí opustí prednastavenú bezpečnostnú hranicu vyhradenej zóny, alebo vstúpi do nebezpečného „územia“, ktoré si tiež pred tým používateľ vyznačí.

Funkcia histórie prešla tiež vylepšením, teraz sa dajú zobrazovať miesta aj pohyb všetkých rodinných psíslušníkov v priebehu uplynulého týždňa. Okrem toho môžete rovno z domovskej obrazovky aplikácie poslať rodinným príslušníkom bezplatné správy. Aplikácia Family Locator je dostupná v Google Play a iOS AppStore tento týždeň zdarma a za funkciu Location history zaplatíte malý poplatok.

Vybrané funkcie aplikácie Family Locator:
• Sledovanie pohybu priateľov a detí
• Nastavenie zón – aplikácia vás upozorní, keď vaše deti niektorú zónu opustia alebo do nej vstúpia
• Nastavenie úloh pre deti podľa zón (napr. „Vyvenči psa v parku.“)
• Keď deti splnia úlohu, môžu používať skvelých avatarov
• Zobrazenie location history a pohybu všetkých rodinných príslušníkov za posledných 7 dní
• Posielanie správ rodinným príslušníkom zadarmo