Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Beach Vault: Ukryte svoje poklady pod zemou

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
6. 6. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Novinku Beach Vault ocenia všetci, ktorí už nejaký ten čas strávili na pláži - ide o malú valcovú plastovú nádobu, ktorá sa pomocou špirálovitých pohybov zavŕta do piesku. Do nej si potom môžete ukladať či už elektroniku alebo cenné veci. Na jednej strane ich ochráni pred ukradnutím a na druhej strane ich udrží v nižšej teplote a bez všadeprítomného piesku.

Občas sú tie jednoduchšie nápady hodné rovnakého uznania ako rôzne vynálezy – povedali si vývojár a prinášajú plastovú valcovú nádobku na cenné veci Beach Vault. Je to niečo ako kapsula, ktorá sa pomocou špirálovitých drážok jednoducho zavŕta do piesku. Vo vnútri je dostatok miesta na kľúče od auta, peňaženku smartfón, fľašu vody, no i na tablet či čítačku kníh. Valec sa dá potom uzavrieť. V piesku je aspoň trochu chránený pred extrémnou teplotou, no tiež je uzatvorený a drží piesok obďaleč od vašej elektroniky.

K baleniu patrí i osuška, ktorá je vybavená dierou, ktorá slúži ako otvor do valca. Pohodlne sa tak dostanete k svojim veciam bez toho, že by ste museli osušku neustále odokrývať. Treba, samozrejme, poznamenať, že Beach Vault veci neochráni pred zlodejmi na 100%, no určite nie je na škodu, ak sú veci ukryté pred zvedavými pohľadmi.