Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

TS Telekom: Služba Evernote na rok zadarmo

TS Telekom: Služba Evernote na rok zadarmo
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
20. 1. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Zákazníci Telekomu môžu od polovice januára využívať prémiovú verziu poznámkovej aplikácie Evernote jeden rok úplne zadarmo, čím môžu ušetriť približne 40 eur.

Telekom pokračuje v ponuke aplikácií so špeciálnym bonusom pre zákazníkov, rozširuje partnerstvo s Evernote, prevádzkovateľom populárnej služby pre vytváranie, zdieľanie a uchovávanie poznámok a ďalších informácií.

Špeciálna ponuka platí pre všetkých zákazníkov skupiny Deutsche Telekom v trinástich európskych krajinách.

Aplikácia sama rozozná, v akej sieti sa telefón nachádza a zákazníkovi ponúkne možnosť bezplatného prechodu na prémiový balík. Zákazníci Telekomu, ktorí už v minulom roku využili polročný bezplatný prístup ku službe Evernote Premium, dostanú emailom registračný kód, vďaka ktorému budú môcť využívať Evernote Premium ďalších šesť mesiacov zadarmo.

Evernote je k dispozícii nielen na platformách Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, no nechýbajú ani desktopové aplikácie pre systémy Windows, Mac OS X či prístup prostredníctvom webového rozhrania.

V porovnaní s bezplatnou verziou umožňuje Evernote Premium používateľom napríklad vyššiu kapacitu uploadu dát pre poznámky (4GB namiesto 60 MB mesačne), dostupnosť v režime off-line, alebo rozšírené funkcie vyhľadávania.

(Zdroj: TS Slovak Telekom)