Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Telekom: Chytré balíky, atraktívne ceny

Telekom: Chytré balíky, atraktívne ceny
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
10. 6. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Slovak Telekom je tu s ponukou Chytrých balíkov i s mobilom - ide o nové balíky fixných a mobilných služieb pre jednotlivca aj rodinu a o program Happy XL volania za atraktívne ceny pre celú rodinu. Telekom ich uvedie zajtra, 11.júna 2014. Kombinácie služieb za slušné ceny budú môcť klienti získať vďaka balíkom duo-play a triple-play.

Spoločné balíky a ich obsah

Balíky Telekom sa delia do dvoch kategórií: prvú tvorí rodina a druhú jednotlivec, resp. mladí ľudia. Pre zjednodušenie ponúkne Telekom v balíkoch len 1 mobilný program s názvom Happy XL volania. V ňom je obsiahnuté neobmedzené volanie (v rámci slovenských sietí, EÚ a na prijímanie hovorov v roamingu) a 500 MB dát.
Ak klient naraz využíva Chytrý balík a program Happy XL volania, získa aj neobmedzené SMS/MMS do všetkých sietí.

Chytrý balík s Happy pre jednotlivca a mladých

Tu má Telekom nachystané primárne 2 fixné služby, a to internet a TV (úroveň L). Klient môže využiť kombinácie L + L, L + XL, XL + XL. Zvoliť sa dá však aj variant triple-play v prípade, že chce i pevnú linku.
Tento chytrý balík sa dá získať program Happy XL volania za 23 eur. Či už si vezmete akciový telefón alebo nie, zaplatíte rovnako.
V základnej ponuke sú 2 služby L (24 eur) a Happy XL volania s neobmedzenými SMS (23 eur). Spolu je to 47 eur / balík). Je tu však i možnosť upraviť si ponuku o nejakú inú kombináciu služieb duo či triple-play. Vtedy priráta 23 eur za Happy XL volania pre výslednú sumu balíka.

Chytrý balík Happy pre rodinu

Obsahuje celú triple-play ponuku so službami minimálne na úrovni L (min. 29 eur). Zvoliť sa dajú i kombinácie L+L+XL, XL+XL+L alebo 3 x XL.
Z mobilných služieb obsahuje 2 programy Happy XL volania spolu za 41 eur (prvý program = 30 eur s telefónom aj bez neho, druhý program = 11 eur bez telefónu).
Výsledná cena za balíček triple-play služieb a dvoch programov Happy XL volania s neobmedzenými SMS je 70 eur pre celú rodinu. V rámci kombinácií Chytrého balíka môže zákazník rozšíriť aj počet programov Happy XL volania s neobmedzenými SMS. Tretí a štvrtý program je v tomto balíku po 11 eur.

Novinka aj k existujúcemu Chytrému balíku

Nové kombinácie Chytrého balíka pevných služieb a Happy paušálov sú dostupné od 11.júna 2014. Program Happy XL volania si môžu zákazníci aj dokúpiť k existujúcemu Chytrému balíku, ktorý využívajú od 1apríla 2014 a neskôr.