Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Gocycle vyráža do ulíc s limitovanou edíciou skladacích e-bicyklov G3+

Gocycle vyráža do ulíc s limitovanou edíciou skladacích e-bicyklov G3+
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
22. 10. 2020
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Britskí vývojári zo spoločnosti Gocycle uvádzajú na trh limitovanú edíciu skladacích elektrických bicyklov G3+. Tie sa môžu pochváliť dojazdom do vzdialenosti až 80 kilometrov na jedno nabitie či zaujímavým LED informačným systémom na riadidlách.

Limitovaná edícia skladacieho elektrického bicykla Goccyle G3+ má rám vyrobený z horčíka. E-bicykel sa dá sklopiť do rozmerov 780 x 370 x 580 milimetrov už v priebehu niekoľkých sekúnd. Váži 16,4 kilogramu a dokáže odviesť jazdca s hmotnosťou až do 100 kilogramov.

Limitovaná edícia skladacieho elektrického bicykla Goccyle G3+.

Tento model sa dodáva s integrovaným LED panelom, ktorý ukazuje zostávajúci stav nabitia batérie, aktuálnu rýchlosť, prevod a efektivitu. Jazdec má k dispozícii štyri režimy elektrickej asistencie šliapania do pedálov, ktoré si môže prepínať prostredníctvom LED panela alebo cez mobilnú aplikáciu Gocycle Connect. Riadidlá sú výškovo nastaviteľné a sú vybavené lištou so svetlom pre denné svietenie, ktorá je umiestnená medzi rukoväťami riadidiel.

500 wattový (pre trh v USA) alebo 250 wattový (pre trh v EÚ) motor je umiestnený v náboji predného kolesa a poskytuje elektrický pohon až do rýchlosti 25 km / h. Medzitým 17-Ah / 22-V batéria je umiestnená v ráme a mala by poskytnúť dojazd až 80 kilometrov na jedno nabitie. Do plnej kapacity sa nabije za štyri hodiny.

Limitovaná edícia skladacieho elektrického bicykla Goccyle G3+.

E-bicykel G3+ dostal do výbavy elektronické prediktívne radenie, ktoré automaticky podradí, keď jazdec spomalí, aby mal vždy správny prevodový stupeň na 3-rýchlostnej prevodovke Cleandrive Shimano Nexus. Vpredu aj vzadu sú osadené hydraulické kotúčové brzdy. Kolesá Pitstop z uhlíkových vlákien majú 20-palcové celoročné pneumatiky od spoločnosti Gocycle a e-bicykel je vybavený zadným odpružením Lockshock so zdvihom 25 mm.

Pre trh na celom svete bude dostupných len 300 modelov, pričom k dispozícii budú v šiestich farebných prevedeniach. Limitovaná edícia e-bicykla G3+ sa dá objednať za 4 999 dolárov, pričom dodanie je naplánované na december.

Limitovaná edícia skladacieho elektrického bicykla Goccyle G3+.