Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung Galaxy F odhalia v septembri

Samsung Galaxy F odhalia v septembri
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
3. 7. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

A mal by predstavovať konkurenciu pre Apple iPhone 6 - no nie len preň, ale aj pre svojho vlastného hráča s názvom Galaxy S5. Oproti nemu bude totiž ponúkať lepšie rozlíšenie displeja a procesor Snapdragon 805. Všetko sa však vyrieši zrejme na septembrovej IFA v Berlíne.

Vyzerá to tak, že nový smartfón od Samsungu s názvom Galaxy F bude prémiovou verziou súčasnej jednotky tohto výrobcu – Galaxy S5ky. Podľa uniknutých správ vraj môžeme očakávať rozlíšenie displeja QHD 1,440 x 2,560. Telo bude kovové a vo vnútri sa predstaví procesor v podobe Qualcomm Snapdragon 805 s podporou 3GB pamäte RAM. Predpokladá sa, že Samsung sa, podobne ako Sony, predvedie so smartfónom na nemeckej výstave IFA v Berlíne počas septembra. Prečo by však čakal tak dlho? Odpoveďou je stratégia, pretože Samsung takto predstaví konkurenciu pre Apple, ktorý sa chystá vtedy vyrukovať s iPhonom 6. Rovnakým je i dôvod, prečo Samsung najskôr neukáže svoj Galaxy Note 4. Ten má totiž podľa dohadov zase robiť konkurenta appláckemu phabletu iPhone s uhlopriečkou 5,5 palca.

Akoby smolou však je Galaxy F pre všetkých, ktorí si kúpili Galaxy S5 – počas najbližšieho roka to totiž mal byť najlepší Samsung smartfón. A takto je silnejšia novinka Galaxy F hneď predo dvermi...