Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

TS ALCATEL: POP 2 farebný DualSIM smartfón

TS ALCATEL: POP 2 farebný DualSIM smartfón
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
9. 2. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

ALCATEL ONETOUCH uvedl na český a slovenský trh smartphone POP 2, který jako jeden z prvních disponuje rychlým mobilním internetem 4G (LTE) a zároveň podporuje dvě SIM karty. Novinka nabídne 4,5palcový displej, operační systém Android 4.4 KitKat, pětimegapixelový foťák a také náhradní barevné kryty přímo v balení. Díky podpoře mobilního připojení LTE umožní POP 2 (4.5) bleskové stahování dat z internetu, plynulé přehrávání videí i hraní online her.

Telefon POP 2 (4.5) je reakcí na rychlé pokrývání území Česka a Slovenska mobilními sítěmi čtvrté generace (LTE). Díky příznivé ceně zpřístupňuje jejich výhody mnohem širšímu okruhu uživatelů. Podpora LTE sítí dovoluje stahovat data rychlostí až 150 Mb/s, což je více než třikrát rychleji než v případě nejvýkonnějších 3G sítí. LTE zajistí plynulé přehrávání HD videí na internetu nebo plnohodnotné hraní online her. V případě potřeby navíc rychlost stahování dat do telefonu můžete ještě zvýšit kombinací LTE a Wi-Fi sítí pomocí funkce Download Booster. Vůbec nejvíce však LTE technologii ocení lidé v oblastech, kde mobilní internet dosud zprostředkovávaly pouze 2G sítě.

Smartphone je vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm s rychlostí 1,2 GHz a 1 GB paměti RAM, které se starají o jeho plynulý chod. Příznivce rychlé odezvy potěší také přítomnost operačního systému Android KitKat 4,4, jehož výhodou je šetrné využívání hardwaru a baterie. Dalším benefitem je funkce DualSIM, díky níž můžete využívat dvě SIM karty v jednom telefonu současně.

POP 2

Novinka se díky kompaktnímu tělu příjemně drží a snadno se ovládá jednou rukou. Displej o velikosti 4,5 palce s rozlišením 480 x 854 bodů je zároveň dost velký na to, abyste na něm mohli pohodlně sledovat videa nebo hrát hry. POP 2 (4.5) potěší i chytrými detaily, jako je probuzení telefonu poklepáním na displej nebo funkcí přiblížení a oddálení jediným prstem. Smartphone POP 2 (4,5) se prodává v matně bílé barvě s matně bílým, metalicky červeným a zeleným zadním krytem, nebo v černé barvě s vulkanicky černým, matně bílým a platinově stříbrným zadním krytem.

Zadní stranu telefonu zdobí rychlý fotoaparát s rozlišením pět megapixelů, který dokáže bleskově zachytit jakoukoli momentku. Snímky a videa pak můžete jediným dotykem okamžitě sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Přímo v telefonu máte možnost fotky i upravovat a ohromit své okolí nápaditými efekty. Do vnitřní paměti o velikosti 8 GB uložíte spousty fotek, videí nebo hudby. Pokud by to nestačilo, kapacitu úložiště si snadno rozšíříte o dalších 32 GB prostřednictvím microSD karty.

POP 2

(Zdroj: TS ALCATEL ONETOUCH)