Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG: Smartfón F60 už s novým Androidom 5.0

LG: Smartfón F60 už s novým Androidom 5.0
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
18. 2. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Aktualizáciou OS Android sa novo môže pochváliť aj smartfón LG F60, najnovší Android Lollipop si môžu používatelia LG F60 stiahnuť v týchto dňoch. Štýlový a výkonný smartfón F60 si tak poradí s každou aplikáciou, navyše využíva maximálnej rýchlosti internetu vďaka technológii 4G / LTE.

Prednosťou LG F60 je predovšetkým jeho technologické vybavenie. Operačný systém Android 5.0 Lollipop je spoločne so štvorjadrom pod taktom 1,2 GHz zárukou rýchlosti. Výkon navyše zvýrazňuje nadčasový dizajn tenkého tela telefónu, 4,5-palcový IPS displej a batéria, ktorá zaručí veľa času na prácu i zábavu.

LG F60

S novou verziou OS Android sa výrazne zmenila aj grafická stránka užívateľského rozhrania, ktoré je teraz farebnejšie a prehľadnejšie. Multitaskingové karty, plynulé prechody a nové animácie milo prekvapia každého užívateľa.

Android

Podobne ako vlajková loď LG G3 sa aj F60 môže pochváliť niekoľkými skvelými funkciami:

• Gesture Shot: Nielen pre fanúšikov trendu „selfie“ sa hodí gesto zatnutia päste, ktoré automaticky spustí trojsekundovú samospúšť.

• Front Camera Light: Osvetlenie predného fotoaparátu jemne osvetlí selfies.

• Touch & Shoot: Zaostrenie a stlačenie spúšte už nie sú dva, ale iba jeden krok. Stačí len jedno gesto.

• Knock Code™: Personalizovaný kód pomocou „vyťukania“ sekvencie na displeji je v súčasnej dobe najbezpečnejším zabezpečením smartfónu.

LG F60

(Zdroj: Tlačová správa LG)