Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

MWC: Vreckový projektor Lenovo pre mobilné zariadenia

MWC: Vreckový projektor Lenovo pre mobilné zariadenia
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
4. 3. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Digitálny obsah zo svojho mobilného zariadenia si môže používateľ poriadne vychutnať na veľkom obraze prostredníctvom prenosného kompaktného mini projektora. Lenovo Pocket Projector bol uvedený práve na Mobile World Congress v Barcelone.

Používatelia s týmto projektorom už nebudú obmedzení malou obrazovkou svojich mobilných zariadení a môžu si tak púšťať svoje obľúbené video či prezerať fotografie kdekoľvek na cestách cez tento projektor. Projektor sa pri svojich rozmeroch 104 x 25 x 100 milimetrov zmestí skoro do každého vrecka. Pritom váži len 170 gramov.

Projektor premieta do veľkosti 110 palcov v rozlíšení 854 na 480 bodov na akomkoľvek povrchu či stene pri stlmenom svetle. Životnosť LED lampy je podľa vyjadrenia spoločnosti viac ako 20,000 hodín.

Lenovo Pocket Projector

Vysoko kontrastný optický procesor so svietivosťou 50 lúmenov sa postará o farebne verné a jasné zábery, automaticky upraví prípadné skreslenie. Zorné pole sa môže upraviť rotáciou až o 90 stupňov.

Vreckový projektor je kompatibilný so zariadeniami bežiacimi na operačných systémoch Android 4.3 (a vyšší), iOS a Windows 8.1. Zariadenia musia byť vybavené bezdrôtovou prenosovou technológiou DLNA alebo Miracast. Podporuje najpoužívanejšie multimediálne formáty a jeho vnútorná kapacita je 32GB. Dá sa rozšíriť prostredníctvom mikroSD karty.

Premietať sa dá aj bez potreby káblov, keďže projektor má v sebe zabudovanú batériu, ktorá má výdrž viac ako dve hodiny. A to je postačujúce pre väčšinu dostupných filmov.

Lenovo Pocket Projector