Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

HTC: Nový smartfón strednej triedy Desire 526G Dual SIM

HTC: Nový smartfón strednej triedy Desire 526G Dual SIM
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
2. 4. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

HTC odhalilo nový model strednej triedy HTC Desire 526G Dual SIM, ktorý používateľom umožní bezproblémový multitasking, plynulé prehliadanie webu a jednoduchú tvorbu videa. Novinka prichádza s ergonomickým, elegantným dizajnom, výkonným štvorjadrovým procesorom a nechýba ani kvalitný fotoaparát.

HTC Desire 526G Dual SIM so štvorjadrovým procesorom taktovaným na 1,3 GHz si poradí so všetkými médiami, či už sa bavíte tvorením fotiek a selfies, alebo od telefónu očakávate okamžitú odozvu a verné podanie farieb pri surfovaní na webe vďaka 4,7" QHD displeju.

HTC Desire 526G Dual SIM

 

Novinka ponúka dostatok výkonu pre hranie náročných hier, sledovanie videí a samozrejme tiež jednoduché prepínanie medzi spustenými úlohami.

Súčasťou HTC Desire 526G Dual SIM je tiež domovská obrazovka HTC BlinkFeed, na ktorej môžu používatelia sledovať najzaujímavejšie obsah zo sociálnych sietí a ďalších obľúbených spravodajských kanálov. Nový režim Offline Reading navyše umožňuje čítanie článkov predtým stiahnutých cez WiFi aj na cestách, a tak nie je potrebné plytvať vlastným dátovým balíčkom.

HTC Desire 526G Dual SIM

Nový HTC Desire vie automaticky premeniť vaše obrázky a videá v kompiláciu vašich najlepších momentov v profesionálnej kvalite. Vyberte fotky nasnímané zadným 8-megapixelovým alebo predným dvojmegapixelovým fotoaparátom, poskladajte ich v ľubovoľnom poradí, zvoľte hudobný podklad a efekty a výslednú sekvenciu zdieľajte s rodinou a priateľmi na sociálnych sieťach.

HTC Desire 526G Dual SIM bude na Slovensku dostupný od tohto týždňa u vybraných predajcov za 168 eur. Novinka sa v obchodoch objaví v farebných variantoch Stealth Black a Terra White/Glacier Blue.

HTC Desire 526G Dual SIM

(Zdroj: Tlačová správa HTC)