Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

HTC: Elegantný a funkciami nabitý smartfón One M8

HTC: Elegantný a funkciami nabitý smartfón One M8
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
10. 4. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Smartfón One M8 od spoločnosti HTC zaujme svojím spracovaním pekného celokovového tela a prináša celý rad funkcií, ktoré spríjemnia jeho používanie. Jeho 5 palcový displej je navyše chránený tvrdeným a odolným sklom Corning Gorilla Glass.

HTC One M8s ponúka vynikajúce fotografické možnosti - s päťmegapixelovým predným fotoaparátom vytvoríte brilantné selfies, zatiaľ čo s hlavným 13-megapixelovým fotoaparátom zachytíte detailné snímky. Súčasťou balíčka je tiež technológia HTC Eye™ Experience, ktorá ponúka celý rad nástrojov pre úpravu obrázkov a posúvanie hraníc, ako ľudia využívajú svoj smartfón na fotografovanie.

Vynikajúci zvukový zážitok opäť poskytuje známa technológia HTC Boomsound™, ktorá ponúkne krištáľovo čistý zvuk pre všetkých fanúšikov hudby a filmu prostredníctvom dvoch stereo reproduktorov vpredu.

HTC One M8

O zásobovanie energiou sa stará 2 840 mAh batéria a výkon má na starosti super-efektívny osemjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 615. Môžete sa tak spoľahnúť na impozantnú rýchlosť a dlhú životnosť batérie.

HTC One M8s beží na najnovšej verzii operačného systému Android Lollipop 5.0 s nadstavbou HTC Sense 6.0, ktorá zaisťuje plynulý a bezproblémový chod. Návrat hlási aj populárna aplikácia HTC BlinkFeed™, ktorá vytvára živú domovskú obrazovku, kde môžu používatelia okamžite pristupovať k obsahu zo svojich obľúbených sociálnych sietí a portálov na jednom mieste.

Aby toho nebolo málo, k jednoduchosti používania prispieva aj Motion Launch™, funkcia ktorá inteligentne poskytuje okamžitý prístup k HTC One M8s - napríklad, užívatelia môžu prijať hovor jednoduchým zdvihnutím smartfónu k uchu.

HTC One M8

Rovnako tak funkcia HTC Switch umožňuje rýchle a ľahké presunutie všetkého obsah a informácií z iného telefónu Android alebo iPhone, takže máte všetky dáta z vášho predchádzajúceho smartfónu dostupné okamžite.

HTC One M8s ponúka obrovské množstvo úložného priestoru pre všetky vaše nenahraditeľné súbory vďaka 16 GB vnútornej pamäti. Tú dopĺňa microSD slot na karty, ktorý umožňuje užívateľom pridať ďalších 128 GB prostredníctvom microSD kariet, takže sa novinka dokonale hodí pre každého, kto pracuje s veľkými zbierkami fotografií, hudby alebo videí.

HTC One M8s prichádza na Slovensko vo farbe Gunmetal Gray (oceľová šedá) a je k dispozícii od 1. apríla za odporúčanú cenu 485 eur.

HTC One M8

 (Zdroj: Tlačová správa HTC)