Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Spustenie predaja Galaxy S6 a S6 edge vyvolalo ošiaľ

Spustenie predaja Galaxy S6 a S6 edge vyvolalo ošiaľ
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
17. 4. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Špičkové technológie, prepracovaný dizajn zo skla a kovu, vysoký výkon, maximálne zabezpečenie a bohatá ponuka bonusov. To je len zlomok predností nových inteligentných telefónov Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, ktoré sa v piatok začali predávať na slovenskom trhu.

Spoločnosť Samsung v piatok na poludnie spustila predaj svojich vlajkových lodí Galaxy S6 a Galaxy S6 edge na slovenskom trhu. Prvých 50 návštevníkov v nákupnom centre Central si mohlo vybrať jednu z pripravených obálok, v ktorých sa skrývalo 6 smartfónov Galaxy S6 s pamäťou 32 GB a ďalší 44 kusov Samsung príslušenstva. Prvý majitelia čakali pred predajňou už od 6:30 ráno.

V mobilných telefónoch Samsung Galaxy S6 a S6 edge budú v rámci kategórie GALAXY Gift ponúkané na stiahnutie bonusové aplikácie a služby, ako napríklad dve e-knihy podľa výberu zo špeciálnej kategórie v aplikácii Wooky alebo online videotéka Ivio s niekoľkými tisíckami filmov, ktorá poskytne na 3 mesiace premium účet zadarmo.

Samsung Galaxy S6 edge

Hudobný fanúšikovia ocenia tiež 3-mesačné Premium+ členstvo v hudobnej online streamingovej službe Deezer Music, kde si môžete vychutnať 35 miliónov skladieb. A navyše, každý zákazník bezplatne získa k dispozícii 100 GB voľnej kapacity v cloudovom úložisku OneDrive na dva roky. Kompletný zoznam bonusov GALAXY Gifts môžete nájsť na www.samsung.com/sk/galaxygifts.

Sklenené telo smartfónov Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, ktoré je vyrobené z najtvrdšieho dostupného skla CORNING® Gorilla Glass® 4, bude k dispozícii vo farebnom prevedení biela, čierna a zlatá u oboch modelov, modrá iba u Galaxy S6 a zelená iba u Galaxy S6 edge.

Varianty prevedení:

S6 32 GB – biela, čierna, modrá
S6 64 GB – biela, čierna, zlatá
S6 128 GB – čierna
S6 edge 32 GB – biela, čierna
S6 edge 64 GB – biela, čierna, zlatá
S6 edge 128 GB – čierna, zelená

* Biely a čierny variant sú v predaji od 17. apríla. Modrý, zelený a zlatý variant budú postupne dostupné do začiatku mája.

Spustenie predaja Galaxy S6 a S6 edge na Slovensku

Odporúčané maloobchodné ceny smartfónov Samsung Galaxy S6 a GALAXY S6 edge vrátane DPH sú pre slovenský trh nasledovné:

 

32 GB

64 GB

128 GB

       Galaxy S6

699 €

799 €

899 €

Galaxy S6 edge

849 €

949 €

1 049 €

 

Pre používateľov je tiež pripravený celý rad doplnkového príslušenstva, napríklad flipové puzdro Clear View Cover, flipové puzdro s vreckom a S View, zadný kryt Clear Cover či podložka pre bezdrôtové nabíjanie. Nebudú chýbať ani externá batéria (5 200 mAh), stereo slúchadlá s ovládaním handsfree a hlasitosti či bluetooth audio prijímač /vysielač Level Link.

Spustenie predaja Galaxy S6 a S6 edge na Slovensku

(Zdroj: Tlačová správa Samsung)