Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Smartfón TCL Idol X+ je v balení spolu s prekvapením

Smartfón TCL Idol X+ je v balení spolu s prekvapením
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
27. 12. 2013
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

TCL (u nás známy ako Alcatel) Idol X+ je 8-jadrovou novinkou s uhlopriečkou displeja 5 palcov a rozlíšením full HD. V balení nájdete i náramok merajúci pohybovú aktivitu Boom Band.

V Číne si vývojári nevydýchli ani cez sviatky. Predstavili tu svoj nový kúsok z dielne TCL (u nás známy ako Alcatel). Smartfón s názvom TCL Idol X+ je novinkou so zaujímavými parametrami – nájdeme v ňom až 8 jadier procesoru MediaTek 6592 SoC s frekvenciou 2 Ghz a 2 GB pamäte RAM. IPS displej má rozmer uhlopriečky 5 palcov a rozlíšenie full HD. Zadná kamera sa nenechala zahanbiť a ponúka 13 mpx a f/2.0. Výdrž batérie je písaných 2 500 mAh a zariadenie má hrúbku iba 7,9 mm.

To však nie je všetko. K smartfónu je pribalený i náramok BoomBand, ktorý vás upozorní v prípade odcudzenia telefónu, či vďaka rôznym aplikáciám dokáže zaznamenávať športové výkony, ako sme zvyknutí pri samostatných náramkoch s takýmito funkciami. Všetky záznamy je samozrejme možné zdieľať na sociálnych sieťach a so smartfónom sa spáruje vďaka Bluetooth.