Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Rýchlejší spôsob zábavného GIFka na iOS

Rýchlejší spôsob zábavného GIFka na iOS
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
31. 1. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Aplikácia Cinematogram funguje už dlhší čas, no práca s ňou si niekedy vyžaduje trochu viac času. Update iOS však teraz vyrobí GIF za vás. Obsahuje totiž samostatný režim, ktorý vytvorí tento krátky Cinemtogram sám.

Je to už nejaký ten rok, čo bola spustená aplikácia Cinematogram. V nej je možnosť zdieľať krátke videá, no tiež i vybrať si z nahratého videa niekoľkosekundový kúsok, ktorý trochu „vylepšíte“. Pri troche fantázie z neho môžete urobiť krátke a vtipné GIFko (prienik medzi fotografiou a videom), aké často vídame na sociálnych sieťach.

Cinematogram a jeho update - GIF bez námahy

Pohybovať sa v aplikácii a tvoriť toto GIFko vás však stojí čas. Pracne vyberať časť obrázku, ktorá má byť nehybná a určovať s poriadnym priblížením časť, ktorá má byť pohyblivá... S tým sa však chystá skoncovať update iOS, ktorý to všetko spraví za vás. Obsahuje totiž samostatný režim, ktorý vytvorí tento krátky Cinemtogram sám. Výhodou oproti podobným aplikáciám má byť to, že zachytenie obrázkov a zdieľanie je možné v reálnom čase. Tiež je tu však možnosť pridávať nahrávky do Cines, či zdieľať i v rámci Pinterest.