Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG X Power 2 s vysokokapacitnou batériou pre náročných používateľov

LG X Power 2 s vysokokapacitnou batériou pre náročných používateľov
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
1. 3. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť LG Electronics na veľtrhu Mobile World Congress 2017 v španielskej Barcelone predstavila LG X Power2. Nový smartfón je určený používateľom, ktorí hľadajú dlhú výdrž batérie a veľkú obrazovku pre silné multimediálne a herné zážitky.

Každý model v sérii X ponúkne exkluzívne funkcie, ktorými obvykle disponujú prémiové smartfóny. LG X Power2 je vybavený výkonnou batériou s kapacitou 4500mAh. Poslúži hlavne používateľom, ktorí často používajú energeticky náročné aplikácie a hry alebo prezerajú multimediálny obsah, ako sú filmy a videá.

„LG X Power2 má najväčšiu kapacitu batérie zo všetkých inteligentných telefónov spoločnosti LG. Užívatelia si tak môžu vychutnať veľa hodín multimediálnej zábavy na veľkom displeji bez obáv z vybitia,“ hovorí Andrea De Sousa z pobočky LG. „Celý rad s názvom X je hlavne o použití moderných technológií a ich využitie pre funkcie, ktoré nároční používatelia vyžadujú,“ dodáva.

Smartfón LG X Power 2

LG X Power2 bol navrhnutý tak, aby vydržal v prevádzke aj celý víkend bez nabíjania. S plne nabitou batériou telefón zvládne až 15 hodín nepretržitého prehrávania videa, 14 hodín navigácie alebo 18 hodín surfovania na internete. Časovo vyťažených používateľov navyše poteší vysokorýchlostná technológia dobíjania. Na nabitie 50% kapacity takto výkonnej batérie postačuje jedna hodina, čo je dvakrát rýchlejšie, ako u väčšiny telefónov.

Funkcia Comfort View umožňuje pohodlnejšie čítanie elektronických kníh vďaka zníženiu množstva modrého svetla vydávaného displejom. U neho je preukázané, že spôsobuje únavu očí.

LG X Power2 je vybavený 5,5-palcovým HD In-cell dotykovým displejom s vysokým rozlíšením a jasnými živými farbami. Okrem toho spoločnosť LG zlepšila schopnosť displeja odolať silnému slnečnému svetlu a ponúka výbornú viditeľnosť aj v takýchto podmienkach.

Smartfón LG X Power 2

5MP širokouhlý fotoaparát umiestnený na prednej strane umožňuje používateľom vyhotoviť mimoriadne selfie aj wefie s až ôsmimi ľuďmi bez použitia selfie tyče. Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 MP ponúka funkciu Zero Shutter Lag, ktorá eliminuje nepríjemné oneskorenie medzi stlačením tlačidla spúšte a exponovaním snímky. LED blesk s mäkkým svetlom umiestnený mimoriadne tiež na prednej strane telefónu funguje na úrovni profesionálnych prístrojov.

Fotoaparát je doplnený o exkluzívne používateľské rozhranie s funkciou Auto Shot, ktorá automaticky aktivuje spúšť vždy, keď telefón deteguje tvár. Ďalšie funkcie rozpoznávania gest Gesture Shot a Gesture Interval Shot reaguje na signály rúk a eliminuje tak potrebu stlačiť tlačidlo spúšte, čo je častou príčinou rozmazaných fotografií. Funkcia Quick Share umožňuje užívateľovi jedným kliknutím odoslať obrázky na obľúbenú sociálnu sieť. Cena telefónu bude zverejnená pri uvedení modelu na trh.

Smartfón LG X Power 2

(Zdroj: Tlačová správa LG)