Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Lenovo Moto C a Moto C Plus: Nové smartfóny, ktoré splnia vaše potreby

Lenovo Moto C a Moto C Plus: Nové smartfóny, ktoré splnia vaše potreby
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
22. 5. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Výber smartfónu môže byť ťažkým rozhodnutím. Koľko stojí? Ako dlho mu vydrží batéria? Je dostupný v rôznych farbách? Rozhodovanie sa stáva ešte ťažším, keď chcete cenovo dostupné zariadenie, ktoré navyše splní vaše potreby.

Všetko, čo od smartfónu potrebujete však môžete nájsť s novými Lenovo Moto C a Moto C Plus – dvomi cenovo dostupnými zariadeniami s operačným systémom Android 7.0, nabitými funkciami, ktoré dávajú novým používateľom smartfónov výdrž batérie, výkon a rýchlosť, ktorú potrebujú.

Lenovo Moto C – Vybavený všetkým, čo potrebujete

 

Rozlúčte sa s nudným vzhľadom vďaka novému mikro-texturovanému zadnému krytu a živým displejom v Lenovo Moto C. Vďaka dostupným farebným prevedeniam, ako je kovovo čerešňová, perlovo biela, jemné zlatá a hviezdne čierna, je radosť sa na neho pozerať.

Zabudnite na prestávky na nabíjanie. Lenovo Moto C disponuje batériou s kapacitou 2350 mAh. Už viac nemusíte premýšľať nad tým, či budete mať dostatok energie na to, čo chcete so smartfónom práve urobiť. Okrem dlhotrvajúcej batérie umožňuje štvorjadrový procesor a 4G pripojenie bez problémov prepínať medzi aplikáciami, streamovať hudbu, pozerať videá alebo hrať hry. Prehliadajte svoje obľúbené stránky alebo pridávajte obsah na sociálne siete s efektívnym procesorom.

Už nikdy nepremeškáte výnimočný okamžik – dokonca ani v tme. Urobte si vďaka 2 MPx prednému fotoaparátu selfie, ktorú sa oplatí zdieľať s priateľmi. Kamera navyše disponuje aj selfie bleskom, takže vaše fotky budú vyzerať dobre aj pri slabom svetle. A pomocou zadného fotoaparátu s LED bleskom a rozlíšením 5 MPx zachytíte skvelé zábery, nech už ste kdekoľvek.

Spoločnosť Lenovo predstavila cenovo dostupné smartfóny Moto C a Moto C Plus.

Lenovo Moto C Plus – výkon, ktorý vás posunie vpred

 

Spoznajte Lenovo Moto C Plus, vylepšený model, ktorý ponúka väčší displej, výkonnejšiu batériu a pokročilejší fotoaparát za cenu, ktorá nezruinuje váš rozpočet.

Vďaka batérii s kapacitou 4000 mAh už nemusíte hľadať elektrické zásuvky. S Lenovo Moto C Plus získate na jedno nabitie energiu až na 30 hodín používania. Vďaka slotom na dve SIM karty môžete počas dňa veľmi jednoducho prepínať medzi súkromným a pracovným číslom a svoje aplikácie, fotky, hudbu či videá môžete bez obáv ukladať na pamäťovú kartu microSD.

Lenovo Moto C Plus je navyše vybavený výkonnou kamerou, ktorá nesklame vaše očakávanie ani pri slabšom svetle. Pomocou 2 MPx prednej kamery so selfie bleskom a 8 MPx zadnej kamere s LED bleskom zachytíte krásne ostré fotografie a selfie.

Smartfón Lenovo Moto C Plus.

Dostupnosť a ceny

 

Obe zariadenia budú na Slovensku dostupné ako v jednej z prvých krajín na svete.

Lenovo Moto C vo verzii 3G s 1 GB pamäťou RAM a 8 GB úložným priestorom bude na Slovensku dostupný od 22. mája 2017 za cenu od 89,00 EUR s DPH u autorizovaných predajcov Lenovo.

Lenovo Moto C vo verzii 4G s 1 GB pamäťou RAM a 8 GB úložným priestorom bude na Slovensku dostupný od 22. mája 2017 za cenu od 99,90 EUR s DPH u autorizovaných predajcov Lenovo.

Lenovo Moto C Plus vo verzii s 1 GB RAM a 16 GB úložným priestorom bude na Slovensku dostupný od 5. júna 2017 za cenu od 119,00 EUR s DPH u autorizovaných predajcov Lenovo.

Lenovo Moto C Plus vo verzii s 2 GB RAM a 16 GB úložným priestorom bude na Slovensku dostupný od 5. júna 2017 za cenu od 139,00 EUR s DPH u autorizovaných predajcov Lenovo.

Smartfóny Lenovo Moto C a Moto C Plus budú na Slovensku dostupné ako v jednej z prvých krajín na svete.

(Zdroj: Tlačová správa Lenovo)