Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG G2 Pro nakrúca 4K video

LG G2 Pro nakrúca 4K video
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
13. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Najnovší kúsok z Južnej Kórei LG G2 Pro bude disponovať 6-palcovým displejom, funkciou knock-to-unlock a o operačný systém sa postará najnovší sladký KitKat. Čerešnička na záver - už aj LG pridalo možnosť nakrúcať UHD, teda 4K.

LG tajnosti veru nerobí. Výrobca z Južnej Kórei sa rozhodol, že zverejní po minulotýždňovej dávke informácii aj zvyšok parametrov svojho nového smartfónu LG G2 Pro. Ten bude vyzbrojený displejom s veľkosťou 5,9 palca a rozlíšením 1,920 x 1,080 mpx. Okrem toho je tu zaujímavá funkcia, ktorá nadväzuje na tradíciu predošlých modelov knock-to-unlock, kedy odblokujete smartfón tak, že po ňom v určitej kadencii klopkáte.

Kapacita vnútornej pamäte je 32 GB a to by mohlo stačiť na fotografie s rozlíšením 13 mpx. Je tu však ešte jedna zaujímavosť s omnoho väčším rozlíšením. Juhokórejci sa pri LG G2 Pro postarali o to, aby nahrávala video v 4K kvalite alebo HD video so 120 fps.

Operačný systém bude mať na starosti najnovší Android verzie 4.4, teda KitKat a smartfón bude dostupný v 3 verziách: biela, strieborná a čierna. Oficiálne uvedenie však predsa len počká na MWC 2014 v Barcelone.